Szukaj

Brytyjskie media odkryły paskudną ustawkę Meghan i Harry’ego. Chodzi o Archiego

Meghan Markle i książę Harry okłamali fanów? Taką teorię wysnuła przyrodnia siostra księżnej. Zobacz, co powiedziała w rozmowie z brytyjskimi tabloidami. 
Meghan Markle - chrzest syna

Meghan Markle i książę Harry w tym roku zostali rodzicami. Na świat przyszedł Archie Harrison, pierwszy syn małżonków. Chociaż chłopczyk nie ma tytułu książęcego, w kolorowej prasie wzbudza nie mniejsze zainteresowanie niż jego znani kuzyni.

Niedawno tematem numer jeden, który przewijał się w tabloidach, był chrzest święty synka Meghan. Wszystko przez fakt, że jego rodzice nie chcieli ujawnić nazwiska chrzestnych, a także nie udzielili fotoreporterom zgody na fotografowanie uroczystości.

Brytyjska prasa od niedawna zastanawia się także, czy do kościelnej uroczystości w ogóle doszło. Chociaż rodzice opublikowali rodzinną fotografię, która miała powstać po chrzcie, nie każdego ona przekonuje. Wśród niedowiarków jest Samantha Markle, która w jednym z wywiadów, przyznała że:

Chodzenie do Kościoła mojej siostry, wiedząc, co zrobiła naszemu ojcu, ignorując każde święta, wesela, dwa ataki serca, narodziny i chrzciny, to jest brak szacunku. Wszystko, co związane z tym chrztem wygląda na sfałszowane i stworzone w Photoshopie. Jeszcze bardziej niepokojące jest to, że zamieniła naszą całą rodzinę na rodzinę królewską. Powinna się wstydzić – przyznała w rozmowie z DailyStar.

Na ten moment pałac oficjalnie nie odniósł się do zarzutów przyrodniej siostry Meghan Markle. Nie wydaje się jednak, by zamierzał to robić. Niemal od samego początku, w którym Samantha atakuje żonę Harry’ego, rodzina królewska oficjalnie milczy.

Zobacz: Meghan Markle szykuje kolekcję tanich ubrań dla popularnej sieciówki! To będzie sprzedażowy hit wszech czasów!

Zobacz: Meghan w “Vogue’u” wyjawiła swój wielki ciążowy sekret! Wiedziało nim tylko kilka zaufanych osób!

Zobacz: Tak potraktować królową?! Brytyjczycy oburzeni po publikacji nowego numeru „Vogue’a” wg pomysłu Meghan Markle!


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×