Szukaj

Brytyjskie media odkryły paskudną ustawkę Meghan i Harry’ego. Chodzi o Archiego

Meghan Markle - chrzest syna

Meghan Markle - chrzest syna

Meghan Markle i książę Harry okłamali fanów? Taką teorię wysnuła przyrodnia siostra księżnej. Zobacz, co powiedziała w rozmowie z brytyjskimi tabloidami. 

Meghan Markle i książę Harry w tym roku zostali rodzicami. Na świat przyszedł Archie Harrison, pierwszy syn małżonków. Chociaż chłopczyk nie ma tytułu książęcego, w kolorowej prasie wzbudza nie mniejsze zainteresowanie niż jego znani kuzyni.

Niedawno tematem numer jeden, który przewijał się w tabloidach, był chrzest święty synka Meghan. Wszystko przez fakt, że jego rodzice nie chcieli ujawnić nazwiska chrzestnych, a także nie udzielili fotoreporterom zgody na fotografowanie uroczystości.

Brytyjska prasa od niedawna zastanawia się także, czy do kościelnej uroczystości w ogóle doszło. Chociaż rodzice opublikowali rodzinną fotografię, która miała powstać po chrzcie, nie każdego ona przekonuje. Wśród niedowiarków jest Samantha Markle, która w jednym z wywiadów, przyznała że:

Chodzenie do Kościoła mojej siostry, wiedząc, co zrobiła naszemu ojcu, ignorując każde święta, wesela, dwa ataki serca, narodziny i chrzciny, to jest brak szacunku. Wszystko, co związane z tym chrztem wygląda na sfałszowane i stworzone w Photoshopie. Jeszcze bardziej niepokojące jest to, że zamieniła naszą całą rodzinę na rodzinę królewską. Powinna się wstydzić – przyznała w rozmowie z DailyStar.

Na ten moment pałac oficjalnie nie odniósł się do zarzutów przyrodniej siostry Meghan Markle. Nie wydaje się jednak, by zamierzał to robić. Niemal od samego początku, w którym Samantha atakuje żonę Harry’ego, rodzina królewska oficjalnie milczy.

Zobacz: Meghan Markle szykuje kolekcję tanich ubrań dla popularnej sieciówki! To będzie sprzedażowy hit wszech czasów!

Zobacz: Meghan w „Vogue’u” wyjawiła swój wielki ciążowy sekret! Wiedziało nim tylko kilka zaufanych osób!

Zobacz: Tak potraktować królową?! Brytyjczycy oburzeni po publikacji nowego numeru „Vogue’a” wg pomysłu Meghan Markle!


Archie Harrison chrzest

Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Chrzest Archiego Harrisona – oficjalna sesja

Chrzest Archiego Harrisona – oficjalna sesja

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×