OMG! Co się stało z Christiną Aguilerą?! Operacja plastyczna zmieniła ją w inną osobę. Nowa fryzura i monstrualny biust na pierwszym planie

Christina Aguilera

Christina Aguilera

Christina Aguilera pojawiła się na rozdaniu Latin Grammy Awards, które odbyło się wczorajszego wieczoru w Las Vegas. Zaskoczyła nową fryzurą i odważną stylizacją. Ciężko w niej rozpoznać wokalistkę z końca lat 90.

Christina Aguilera zadebiutowała w show-biznesie jako mała dziewczynka, występując w programie The New Mickey Mouse Club z Justinem Timberlakiem, Ryanem Goslingiem i Britney Spears. Gdy jako nastolatka na poważnie zajęła się muzyką, jej kariera nabrała rozpędu. Wszystko zaczęło się w 1997 roku, gdy nagrała singiel  All I Wanna Do. Piosenka przyniosła jej międzynarodową sławę i od tamtej pory każdy z jej kolejnych utworów stawał się hitem.

Wokalistka ma oszałamiający głos i może się pochwalić licznymi sukcesami. Jest sześciokrotną laureatką nagrody Grammy. Zapisała się także w historii muzyki jako jedyna piosenkarka poniżej 30 roku życia, która znalazła się w zestawieniu 100 najwybitniejszych wokalistów wszech czasów magazynu Rolling Stone. Swoich fanów przyzwyczaiła nie tylko do tego, że na scenie daje z siebie wszystko, ale także do częstej zmiany wizerunku.

Christina Aguilera powiększyła piersi i zmieniła fryzurę. Nowe zdjęcia gwiazdy

Christina rozpoczynała karierę w tym samym czasie co Britney Spears. Te dwie gwiazdy zawsze uważano za rywalki. Podczas gdy uwolnioną niedawno z kurateli artystkę przedstawiano jako tę grzeczniejszą, to Aguilera nie bała się zaszaleć z wizerunkiem. Zawsze stawiała na odważne stroje, które więcej odsłaniały, niż zakrywały. Nie bała się też eksperymentować z fryzurami. Czasami nosiła bardzo jasny blond, który upodabniał ją do Marilyn Monroe, a innym razem miała długie czarne włosy. Mocną opalenizną stylizowała się na gwiazdę latino.

Już jakiś czas temu z filigranowej dziewczyny wokalistka zmieniła się w kobietę z pełnymi kształtami. Ostatnio rzadko pokazywała się publicznie, ale wczoraj postanowiła dać prawdziwy popis na rozdaniu latynoskich nagród Grammy, które odbyło się w Las Vegas. Po raz kolejny udało jej się zaskoczyć wizerunkiem.

Na czerwonym dywanie pojawiła się w czarnej, obcisłej sukni z długim trenem. Kreacja mocno podkreśliła jej talię, a uwagę przyciągały też bufiaste wykonane z lateksu rękawy połączone z rękawiczkami. Nie sposób jednak nie skupić uwagi na jej bardzo obfitym biuście, który dosłownie wylewał się z sukienki. Nie wszystkim fanom się to spodobało.

  • Śliczna buzia, niezwykły głos! Szkoda, że zrobiła sobie te nierówne, ogromne piersi.
  • Ja na jej miejscu pozwałabym chirurga.
  • Mój Bożejak oni mogli pozwolić jej tak wyjść?
  • Była taka ładna, dlaczego sobie to robi.

Uwagę zwróciła też zupełnie nowa fryzura Xtiny. Pozbyła się ona platynowego blondu i postawiła na marchewkowy odcień, fundując sobie także dłuższą grzywkę zaczesaną na boki. Na jej twarzy znalazł się też bardzo mocny makijaż.

Podoba wam się Christina Aguilera po metamorfozie? Dla przypomnienia publikujemy teledysk do jednego z jej przebojów z początków kariery.


Christina Aguilera - Latin Grammy Awards 2021

Christina Aguilera - Latin Grammy Awards 2021

Christina Aguilera - Latin Grammy Awards 2021

Christina Aguilera - Latin Grammy Awards 2021

Christina Aguilera - Latin Grammy Awards 2021

Christina Aguilera - Latin Grammy Awards 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×