Szukaj

Christina Aguilera nie jest już kuszącym pączusiem. Kiedy ona tak schudła?

Christina Augilera

Christina Augilera

Christina Aguilera dodała zdjęcie z przydomowego basenu, na którym zachwyca odchudzoną sylwetką. Jak aktualnie wygląda?

Christina Aguilera ze sceną związana jest już od 6. roku życia. Jednak jej kariera muzyczna nabrała tempa dopiero w 1998 roku, kiedy piosenka Reflection pojawiła się w filmie Disneya Mulan. Jeszcze w tym samym tygodniu, w którym wokalistka nagrała ten utwór, zgłosili się do niej szefowie wytwórni RCA, proponując podpisanie kontraktu płytowego.

Był to dla niej przełomowy moment. Jej debiutancki album Christina Aguilera wydany rok później stał się jednym z najważniejszych wydarzeń roku w muzyce pop. W ciągu niespełna 12 miesięcy artystka zyskała miano światowej gwiazdy. Sprzedała aż osiem milionów egzemplarzy swej debiutanckiej płyty. Pierwszy singiel Genie In A Bottle znają niemal wszyscy. Bardzo długo pozostawał na szczycie amerykańskiej listy przebojów. Kolejne jej piosenki: What A Girl Wants i napisany przez Diane Warren klasyk I Turn To You również stały się hitami.

Odchudzona Christina Aguilera kusi ciałem na basenie

Powszechna opinia mówi, że Christina Aguilera swoje najlepsze lata ma już dawno za sobą. Niestety te poglądy dotyczą nie tylko jej kariery muzycznej, ale w dużej mierze również jej wyglądu. Piosenkarka ostatni album wydała w 2012 roku i od tego czasu nie nagrywała żadnych nowych utworów, nic więc dziwnego, że najwięcej emocji wzbudzają wahania jej wagi.

Wygląda jednak na to, że aktualnie gwiazda wróciła do dawnej formy. Na dowód tego udostępniła nowe zdjęcia, zrobione przy domowym basenie. Szczególną uwagę zwraca w poście nie tylko figura, ale również wygląd wokalistki, zwłaszcza w kontekście spekulacji, dotyczących problemów z nadwagą i nie najlepszym samopoczuciem.

Aguilera pokazała się w obcisłej, białej koszulce, która przylegając do ciała, uwydatnia jej szczupłą talię. Piosenkarka przy okazji podkreśliła sporych rozmiarów biust. Na głowę założyła duży, słomkowy kapelusz. Seksowną stylizację podkreśliła wyraźnym makijażem.

Pozdrawiam. Zamieść poniżej swoją ulubioną letnią emotikonę – napisała.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów Christiny. Spora część z nich zwróciła uwagę na jej odmieniony wygląd. Trzeba przyznać, że prezentuje się rewelacyjnie.


Christina Aguilera kusi ciałem

Christina Aguilera kusi ciałem

Christina Aguilera kusi ciałem

Christina Aguilera kusi ciałem

Christina Aguilera kusi ciałem

Christina Aguilera kusi ciałem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×