W TVP ogłosili „żałobę” po tragedii na Euro 2020. Takiego gradobicia w sieci dawno nie było. „Ciary żenady”

Euro 2020 - TVP ogasza żałobę

Euro 2020. Duński pomocnik Christian Eriksen stracił przytomność na meczu z Finlandią. Już na murawie robiono mu resuscytację krążeniowo-oddechową. Tymczasem komentująca wydarzenia Sylwia Dekiert ogłosiła żałobę.

Podczas meczu Duńczyków z Finami na Euro 2020 miały miejsce mrożące krew w żyłach sceny. 29-letni duński pomocnik Christian Eriksen padł na murawę. Simon Kjær, jego kolega z kadry, jako pierwszy rozpoczął resuscytację. Na wysokości zadania stanął także sędzia, który nie zwlekając, wezwał medyków, a także pozostali zawodnicy, którzy otoczyli Christiana, tworząc mur, dając lekarzom przestrzeń do udzielania pomocy.

Zobacz: Dramatyczne sceny. Przerwano mecz. Piłkarz mimo reanimacji nie odzyskuje przytomności. Reprezentacja we łzach

Dramat na boisku oglądali nie tylko kibice zgromadzeni na stadionie, ale także widzowie. Ci przed odbiornikami w Polsce nieźle się zdziwili, kiedy komentująca wydarzenia na boisku Sylwia Dekiert ogłosiła żałobę na Euro 2020…

Euro 2020: Żenująca wpadka Sylwii Dekiert. Internauci komentują

Kiedy trwała reanimacja Christiana Eriksena, polscy widzowie otwierali oczy ze zdumienia, słysząc komentująca zdarzenia ze studia TVP Sylwię Dekiert. Dziennikarka delikatnie mówiąc, zaliczyła wpadkę na wizji. Wykazała się kompletnym brakiem wyczucia sytuacji.

Kiedy mecz został przerwany, Dekiert zastanawiała się, jak dramatyczne wydarzenie może wpłynąć na cały turniej, który zostanie przykryty żałobą. Niefortunne stwierdzenie i uśmiercenie duńskiego piłkarza, który właśnie walczył o życie, bardzo nie spodobało się internautom, którzy na Twitterze i Facebooku dzielą się swoimi opiniami i nie zostawiają suchej nitki na dziennikarce.

  • Sylwia Dekiert ogłasza żałobę, podczas gdy Eriksen żyje i walczy o życie. No, k***a, co za brak jakiegokolwiek taktu. Ciary żenady to mało powiedziane.
  • Sylwia „a gdyby nie żył” Dekiert.
  • Nie ma to jak wyczucie… żenada.
  • Dziennikarka ze studia do zwolnienia. Takiego pesymistycznego myślenia to ze świecą szukać… Reanimują chłopaka, a ta zakłada od razu najgorsze. Brak słów!

Zupełnie inaczej zareagowali kibice obu drużyn. Ich wzruszający gest w formie krótkiego wideo obiegł sieć.

Zobacz także: Eriksen stracił przytomność podczas meczu z Finlandią. Poruszający gest kibiców obu drużyn


Euro 2020 - Chrisian Eriksen stracił przytomność

Euro 2020 - Chrisian Eriksen stracił przytomność

Euro 2020 - Chrisian Eriksen stracił przytomność

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×