Szukaj

Gwiazda straciła ciążę, którą niedawno ogłosiła: „Nie byliśmy w stanie zatrzymać krwawienia”. Zdjęcia ze szpitala rozrywają serce

Chrissy Teigen poroniła. Zdjęcia ze szpitala

Chrissy Teigen poroniła. Zdjęcia ze szpitala

Do sieci trafiły właśnie bardzo smutne wieści. Sławna modelka spodziewająca się wraz z mężem trzeciego dziecka, właśnie poroniła. Co za straszna strata.

Chrissy Teigen to amerykańska modelka i celebrytka. W 2013 roku poślubiła Johna Legenda, którego poznała na planie jednego z jego teledysków. W 2016 roku przyszła na świat ich córeczka Luna Simone poczęta metoda in vitro. Zachwyceni rodzice zwariowali na punkcie swojej pociechy i zadeklarowali, że chcą więcej dzieci i powoli to marzenie spełniali – wkrótce mieli zostać rodzicami po raz trzeci. Informacja na ten temat obiegła media pod koniec sierpnia tego roku.

Para przekazała tę wiadomość w dość nietypowy sposób. Nagrali teledysk do piosenki Wild, wspólnie ze swoimi dziećmi – 4-letnią Luną i 2-letni Milesem. Okazywali tam sobie mnóstwo czułości, pojawił się także wyraźnie zaokrąglony brzuszek Chrissy. Fani nie mieli wątpliwości, że rodzina niebawem przywita na świecie kolejnego członka.

Chrissy Teigen poroniła 

Niestety los chciał inaczej, Chrissy Teigen poroniła. Wpis na ten temat pojawił się na jej Instagramie i w mig obiegł cały świat. Przy okazji dodała mnóstwo zdjęć ze szpitala, gdzie wydarzyła się ta tragedia. Do fotografii dołączyła poruszające słowa, których brzmienie rozrywa serce. Każda kobieta przechodząca przez te trudne chwile powinna się z nim zapoznać.

Do poronienia doszło dzisiaj w nocy. W całym zdarzeniu towarzyszył jej John Legend, który był dla niej niezwykłym wsparciem przez cały czas.

Jesteśmy w szoku i odczuwamy ból, o którym wcześniej tylko słyszeliśmy, to rodzaj bólu, jakiego wcześniej nie czuliśmy. Nie byliśmy w stanie zatrzymać krwawienia i podać dziecku potrzebnych mu płynów, pomimo wielu worków z transfuzją krwi – czytamy w oświadczeniu modelki.

Wyznała także, że w poprzednich dwóch ciążach zawsze czekali z nadaniem imienia do ostatniego momentu, jednak w tym wypadku zaczęli zwracać się do dziecka imieniem Jack, jeszcze zanim się urodził.

Jack ciężko pracował, aby być częścią naszej rodziny i będzie nią zawsze – czytamy dalej.

Następnie modelka zwróciła się bezpośrednio do syna.

Do naszego syna Johnego – tak mi przykro, że kilka pierwszych chwil Twojego życia spotkało się z tak wieloma komplikacjami, że nie mogliśmy zapewnić Ci domu, którego potrzebowałeś do przetrwania. Zawsze będziemy Cię kochać.

View this post on Instagram

We are shocked and in the kind of deep pain you only hear about, the kind of pain we’ve never felt before. We were never able to stop the bleeding and give our baby the fluids he needed, despite bags and bags of blood transfusions. It just wasn’t enough. . . We never decide on our babies’ names until the last possible moment after they’re born, just before we leave the hospital.  But we, for some reason, had started to call this little guy in my belly Jack.  So he will always be Jack to us.  Jack worked so hard to be a part of our little family, and he will be, forever. . . To our Jack – I’m so sorry that the first few moments of your life were met with so many complications, that we couldn’t give you the home you needed to survive.  We will always love you. . . Thank you to everyone who has been sending us positive energy, thoughts and prayers.  We feel all of your love and truly appreciate you. . . We are so grateful for the life we have, for our wonderful babies Luna and Miles, for all the amazing things we’ve been able to experience.  But everyday can’t be full of sunshine.  On this darkest of days, we will grieve, we will cry our eyes out. But we will hug and love each other harder and get through it.

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Te wzruszające słowa sprawiły, że w komentarzach fani połączyli się w bólu z parą. Swoje wzruszenie wyraziły także gwiazdy m.in. Kim Kardashian-West, Hailey Bieber, Channing Tatum i Paris Hilton. My również dołączamy się do ich słów.


Chrissy Teigen

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen

Dodaj komentarz

 • MamaNajlepszaRolaSwiata pisze:

  Może rodzaj terapii dla matki . Może i nie powinna sprzedawać światu tak osobistych i intymnych zdjęć/przeżyć, ale chęć mówienia o tym i zawracania się bezpośrednio do swojego dziecka to terapia Dla natki która straciła sziecko a nie „lizanie raz w samotnosci” i przechodzenie depresji badz zalaman nerwowych. Każdy którego dotyka taka tragedia musi to przetobic w sposób który pomoże mu ukoić złamane serce i uporać się lecz nie zapomnieć o tym go mialo miejsce i umieć żyć dalej bo ma die dla kogo

 • kolkaa pisze:

  Też to przeżyłam, ale ta sesja zdjęciowa mnie przeraża. myślę,że pokazanie lekarza jak robi zastrzyk jest niedopuszczalne

 • lll pisze:

  przykre, ale czy konieczne wystawianie zdjęć, toż to wręcz sesja zdjęciowa jest. Nie mniej jednak współczuję bardzo

 • Gość pisze:

  to w końcu Jack czy John?

 • Zenada pisze:

  Wszystko na sprzedaz.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×