Szukaj

Dramat Chrissy Teigen szybko się nie skończy. Po wyjściu ze szpitala bez dziecka opublikowała wyciskający łzy wpis

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen i John Legend z wielką nadzieją oczekiwali na narodziny swojego trzeciego dziecka. Niestety los chciał inaczej. Gwiazda właśnie opuściła szpital po poronieniu. Jej słowa rozrywają serce.

Chrissy Teigen i amerykański wokalista John Legend pobrali się w 2013 roku. Modelka i celebrytka poznała muzyka podczas pracy na planie jednego z jego teledysków. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Zakochani po trzech latach od ślubu powitali na świcie swoje pierwsze dziecko. Ich córeczka Luna Simone przyszła na świat za pomocą metody in vitro. Rodzicielstwo okazało się spełnieniem ich marzeń. Chrissy i John natychmiast zadeklarowali, że na pewno będą chcieli mieć więcej dzieci. Po dwóch latach ich córka doczekała się młodszego brata Milesa.

Szczęśliwi rodzice nie chcieli jednak na tym poprzestać. Pod koniec sierpnia poinformowali, że modelka jest w ciąży i już za kilka miesięcy powitają na świecie swoje trzecie dziecko. Informację o ciąży przekazali w bardzo oryginalny sposób. Cała rodzina, razem z małym Milesem i Luną zagrała w teledysku do piosenki Wild. To właśnie tam wszyscy dostrzegli zaokrąglony już brzuszek żony muzyka. Niestety ich radość z powiększenia rodziny nie trwała zbyt długo. Dzisiaj przekazali bardzo smutne wieści.

Chrissy Teigen wyszła ze szpitala: napisała kilka słów

Chrissy Teigen poroniła. Informację o stracie dziecka przekazała za pomocą social mediów na jej Instagramie pojawiło się mnóstwo zdjęć ze szpitala. Dodała też rozrywający serce opis, w którym poinformowała o wielkiej tragedii. Przez cały czas u jej boku czuwał mąż.

Jesteśmy w szoku i odczuwamy ból, o którym wcześniej tylko słyszeliśmy, to rodzaj bólu, jakiego wcześniej nie czuliśmy. Nie byliśmy w stanie zatrzymać krwawienia i podać dziecku potrzebnych mu płynów, pomimo wielu worków z transfuzją krwi. Jesteśmy w szoku i odczuwamy ból, o którym wcześniej tylko słyszeliśmy, to rodzaj bólu, jakiego wcześniej nie czuliśmy. Nie byliśmy w stanie zatrzymać krwawienia i podać dziecku potrzebnych mu płynów, pomimo wielu worków z transfuzją krwi.

We wpisie zwróciła się także bezpośrednio do swojego zmarłego synka.

Do naszego syna Jacka – tak mi przykro, że kilka pierwszych chwil Twojego życia spotkało się z tak wieloma komplikacjami, że nie mogliśmy zapewnić Ci domu, którego potrzebowałeś do przetrwania. Zawsze będziemy Cię kochać.

Chrissy Teigen i John Legend właśnie opuścili szpital. Gwiazda postanowiła napisać na Twitterze, jak czuje się w tym bardzo trudnym momencie.

Wracam ze szpitala do domu bez dziecka. Jak to może być prawdziwe.

W komentarzach natychmiast pojawiło się mnóstwo słów wsparcia. Fani gwiazdy starają się podtrzymać ją na duchu i deklarują, że modlą się zarówna za nią, jak i jej zmarłego synka. My również jesteśmy bardzo przejęci tą sytuacją.

 


Chrissy Teigen poroniła. Zdjęcia ze szpitala

Chrissy Teigen poroniła. Zdjęcia ze szpitala

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×