Szukaj

Fanów zamurowało na widok Chrissy Teigen w nowej fryzurze. Modelka zaskoczyła szybką metamorfozą

Chrissy Teigen zmieniła kolor włosów

Chrissy Teigen zmieniła kolor włosów

Chrissy Teigen ma nową fryzurę. W mediach społecznościowych pochwaliła się odważnym kolorem włosów. Fani są zachwyceni jej nowym wizerunkiem.

Chrissy Teigen i John Legend poznali się w 2006 roku na planie teledysku do piosenki Stereo. Połączyło ich silne uczucie, które sprawiło, że w 2011 roku się zaręczyli, a dwa lata później wzięli ślub. Mają dwoje dzieci: córeczkę Lunę i synka Milesa. Małżonkowie w 2020 roku ogłosili, że po raz trzeci zostaną rodzicami. Niestety doszło do tragedii.

Modelka poroniła, o czym na początku października poinformowała w mediach społecznościowych. Pokazała rozrywające serce zdjęcia z porodówki, na których towarzyszył jej mąż, w opisie podzieliła się bólem, z jakim przyszło się im zmagać:

Jesteśmy w szoku i odczuwamy ból, o którym wcześniej tylko słyszeliśmy, to rodzaj bólu, jakiego wcześniej nie czuliśmy. Nie byliśmy w stanie zatrzymać krwawienia i podać dziecku potrzebnych mu płynów, pomimo wielu worków z transfuzją krwi.

Chrissy Teigen w nowym kolorze włosów. Jak wygląda?

Teigen przez pewien czas ograniczyła swoją aktywność w sieci do minimum. Gdy jej fani zaczęli się o nią niepokoić, czego dowodem były komentarze pod postami, przerwała milczenie. Dodała krótki wpis, w którym opisała, jak wygląda jej codzienność od momentu tragicznego zdarzenia:

Ucichliśmy, ale wszystko jest dobrze. Bardzo was wszystkich kochamy.

W kolejnych tygodniach Chrissy krok po kroku wracała do social mediów. Zaczęła dodawać posty, w których pokazuje rodzinne momenty, a także pochwaliła się nowym tatuażem. W niedzielny wieczór dorzuciła do puli kolejne zdjęcie. Tym razem uwagę przyciąga jej fryzura.

Teigen długie blond włosy przefarbowała na fiolet. Nową fryzurę śmiało eksponowała przed obiektywem kamery.

Chociaż Teigen w opisie zdradziła, że na zdjęciu pozuje w peruce, przemiana zachwyciła internautów. W komentarzach piszą:

  • Co za zmiana. Świetnie się prezentujesz.
  • Powinnaś pomyśleć o trwałej koloryzacji. Wyglądasz znakomicie.
  • Nie wierzę, że to Ty. Super pasują Ci te nowe włosy, wyglądasz ekstra.
  • Zaniemówiłam z wrażenia, bo wyglądasz pięknie.

Uważacie, że żona Johna Legenda powinna posłuchać swoich fanów i pomyśleć o trwałej zmianie?


Chrissy Teigen zmieniła kolor włosów

Chrissy Teigen zmieniła kolor włosów

Chrissy Teigen zmieniła kolor włosów

Chrissy Teigen zmieniła kolor włosów

Chrissy Teigen zmieniła kolor włosów

Chrissy Teigen zmieniła kolor włosów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×