Szukaj

Chrissy Teigen drży o ciążę Meghan Markle. Obawia się najgorszego. Sama niedawno przeżyła dramat

Meghan Markle

Meghan Markle

Medialna nagonka na Meghan Markle trwa nieprzerwanie od momentu, gdy pojawiły się pierwsze zwiastuny wywiadu dla Oprah. Przyjaciele stają w obronie księżnej Sussexu, a teraz dołączyła do nich Chrissy Teigen. Co napisała w sieci?

Meghan Markle i książę Harry od roku wiodą bardzo szczęśliwe życie poza monarchią i Wielką Brytanią. Małżonkowie doskonale się czują w swoim domu w Santa Barbara i ani myślą o tym, żeby wracać do Londynu. Zaczęli żyć na własny rachunek i według swoich zasad. Za oceanem wychowują synka Archiego z dala od blasku fleszy i kolorowej prasy. Do chłopca niebawem dołączy młodsze rodzeństwo, ponieważ Sussexowie w walentynki ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. W sieci pojawiło się piękne zdjęcie, na którym mogliśmy podziwiać krągłości przyszłej mamy.

Po przeprowadzce zakochani bardzo stronili od mediów i oficjalnie zerwali współpracę ze wszystkimi największymi tabloidami. Unikali też paparazzich i trzymali się z dala od wszelkiego szumu. Po ogłoszeniu drugiej ciąży ich nastawienie nieco się zmieniło. Harry był gościem programu Jamesa Cordena, a teraz cały świat wstrzymuje oddech przed emisją wywiadu, którego Meghan i jej mąż udzielili Oprah Winfrey. Każdy kolejny zwiastun tej rozmowy budzi coraz więcej emocji.

Chrissy Teigen broni Meghan Markle

Gdy tylko do mediów trafiła informacja o tym, że stacja CBS zaprasza widzów na wywiad, który wyemituje 7 marca w czasie największej oglądalności, czyli w godzinach 20.00-22.00 nie przestają się pojawiać nowe artykuły w kolorowej prasie. Codziennie do tabloidów trafiają kolejne rewelacje na temat Meghan. Ostatnio w The Times ukazał się tekst o tym, jakoby księżna w czasie gdy mieszkała w Pałacu Kensington, dręczyła pracowników. Pałac Buckingham wydał nawet komunikat w tej sprawie i obiecał, że przyjrzy się bliżej temu, co mówią osoby zatrudnione w rezydencji Sussexów.

W obronie Meghan zaczęli stawać jej przyjaciele, którzy nieprzerwanie publikują w sieci pochlebne opinie na jej temat i starają się przekonać opinię publiczną, że żona Harry’ego jest wspaniałym człowiekiem. Przyłączyła się do nich także Chrissy Teigen, która nie może bezczynnie przyglądać się medialnej nagonce na Markle.

Ta sprawa z Meghan Markle wydaje się bardzo znajoma. Ci ludzie nie przestaną, dopóki ona nie poroni. Przestańcie do cholery! – brzmi jej wpis na Twitterze.

Pod wpisem żony Johna Legenda natychmiast opublikowano tysiące komentarzy. Większość fanów zdecydowanie popiera jej słowa i również zauważyła, że w czasie poprzedzającym emisję wywiadu Meghan musi zmagać się z wielką presją, a ciąża nie jest na to najlepszą porą.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu księżna Sussexu straciła drugą ciążę, podzieliła się tą przejmującą wiadomością w artykule dla New York Timesa. Podobną traumę wcześniej przeżyła także Chrissy Teigen, która podzieliła się swoimi przejściami na Instagramie i opublikowała zdjęcia wprost ze szpitala.


Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×