Szukaj

Chris z „Hotelu Paradise” ogłosił płeć i imię dziecka. Przy okazji pokazał zdjęcia z pięknej sesji

Chris Ducci - Hotel Paradise

Chris Ducci - Hotel Paradise

Chris Ducci już kilka miesięcy temu poinformował, że zostanie ojcem. Teraz zrobił fanom kolejną niespodziankę i zdradził płeć oraz imię dziecka. Będzie miał syna czy córkę?

Hotel Paradise, to randkowe show, które okazało się wielkim hitem stacji TVN.  Już od pierwszej edycji gromadzi przed telewizorami sporą liczbę fanów, dlatego nie można się dziwić, że producenci natychmiast zdecydowali się na kontynuację tego formatu. Uczestnicy zgłaszają się tam, by poznać prawdziwą miłość i przeżyć wielką przygodę. Jednym z nich był Chris Ducci, który dał się świetnie zapamiętać fanom. Jest on zwycięzcą pierwszej edycji, a do finału doszedł razem z Mariettą Witkowską. I chociaż ich uczucie trwało nawet po tym, jak zgasły kamery, to kilka miesięcy później poinformowali o rozpadzie związku.

Krótko po rozstaniu w jego życiu pojawiła się kolejna miłość. Celebryta zaczął spotykać się z Moniką Czajkowską, która okazała się być tą jedyną. Zaledwie pół roku po zakończeniu relacji z Mariettą, Chris poinformował, że jego ukochana spodziewa się dziecka.

Najpiękniejszy poranek w moim życiu. Moje największe szczęście w szczęściu. BĘDĘ TATĄ! Nie mogę się DOCZEKAĆ! – napisał pod opublikowanym wtedy zdjęciem.

Chris z Hotelu Paradise zdradził płeć i imię dziecka

Chris od momentu, w którym poinformował o ciąży swojej partnerki, nie szczędzi internautom kolejnych pięknych zdjęć. Pierwsza wspólna sesja przyszłych rodziców powstała tuż na początku ciąży. W klimacie Świąt Bożego Narodzenia pokazali oni zdjęcia z badania USG. Niedawno pokusili się o piękną sesję, na której mogliśmy podziwiać brzuszek ukochanej Chrisa w całej okazałości. Jest ona już na półmetku ciąży, a krągłości nie da się ukryć. Widać, że zakochani nie mogą się już doczekać narodzin maluszka.

Kilka godzin temu szczęśliwa para postanowiła zrobić niespodziankę swoim fanom i zdradziła, że spodziewają się córeczki. Wiadomość tę przekazali w pomysłowy sposób, publikując romantyczne kadry. Ubrana w kwiecistą sukienkę Monika podkreśliła krągłości, a różowe i białe balony zrobiły piękny nastrój.

BĘDZIE BLANKA! #ItsAGirl Czekamy na Ciebie córeczko. #BabyGirl #CóreczkaTatusia #BędęTatą – napisał pod zdjęciem szczęśliwy tata.

Na przyszłych rodziców natychmiast spłynęła lawina gratulacji. Internauci nie szczędzą miłych słów.

  • Gratulacje. Pięknie wyglądacie.
  • Super. Dziewczynki są cudowne.
  • Widać, że nie możecie się doczekać.
  • Rewelacyjnie. Cieszę się razem z Wami.

My również przyłączamy się do gratulacji i cieszymy się razem z Chrisem i Moniką. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na szczęśliwe rozwiązanie.


Chris Ducci ogłosił płeć i imię dziecka

Chris Ducci ogłosił płeć i imię dziecka

Chris Ducci ogłosił płeć i imię dziecka

Chris Ducci ogłosił płeć i imię dziecka

Chris Ducci ogłosił płeć i imię dziecka

Chris Ducci ogłosił płeć i imię dziecka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×