Chris z „Hotelu Paradise” pokazał zdjęcie z ciężarną partnerką. Wielki brzuszek na pierwszym planie. „Termin na dziś!”

Chris z Hotel Pradise

Chris z Hotel Pradise

Chris Ducki z Hotelu Paradise pokazała zdjęcie, na którym jego partnerka prezentuje wielki brzuszek. Okazuje się, że to już termin porodu. Jak wygląda Monika Czajkowska?

Chris jest zwycięzcą pierwszej edycji Hotelu Paradise, a do finału doszedł razem z Mariettą Witkowską. I chociaż ich uczucie trwało nawet po tym, jak zgasły kamery, to kilka miesięcy później poinformowali o rozpadzie związku.

Krótko po rozstaniu w jego życiu pojawiła się kolejna miłość. Zaczął spotykać się z Moniką Czajkowską, która okazała się być tą jedyną. Zaledwie pół roku po zakończeniu relacji z Mariettą, Chris poinformował, że jego ukochana spodziewa się dziecka.

Najpiękniejszy poranek w moim życiu. Moje największe szczęście w szczęściu. BĘDĘ TATĄ! Nie mogę się DOCZEKAĆ! – napisał pod opublikowanym wtedy zdjęciem.

Chris od momentu, w którym poinformował o ciąży swojej partnerki, nie szczędził internautom kolejnych ujęć. Pierwsza wspólna sesja przyszłych rodziców powstała tuż na początku ciąży. Na półmetku ciąży pokusili się o piękną sesję, na której mogliśmy podziwiać brzuszek ukochanej Chrisa w całej okazałości. Widać, że zakochani nie mogą się już doczekać narodzin maluszka.

Zrobili także niespodziankę swoim fanom i zdradzili, że spodziewają się córeczki. Wiadomość tę przekazali w pomysłowy sposób, publikując romantyczne kadry. Ubrana w kwiecistą sukienkę Monika podkreśliła krągłości, a różowe i białe balony zrobiły piękny nastrój.

BĘDZIE BLANKA! #ItsAGirl Czekamy na Ciebie córeczko. #BabyGirl #CóreczkaTatusia #BędęTatą – napisał pod zdjęciem szczęśliwy Chris.

Okazuje się, że właśnie mija termin porodu. Jak wygląda Monika Czajkowska?

Chris z Hotelu Paradise zdradził termin porodu

Chris udostępnił zdjęcie z łódki. Razem z partnerką postanowili skorzystać z pięknej pogody. Widać, że brzuszek Moniki jest już ogromny. Jak się okazuje, w czasie ich wycieczki mija termin porodu prognozowany przez lekarzy.

Piękny dzień z piękną kobietą. Termin na dziś! Czekamy – napisał Ducki.

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Chris ♠️ (@chris.ducci)

Pod postem zaroiło się od gratulacji i komplementów. Już wkrótce mamy nadzieję podziwiać pierwsze zdjęcia Blanki.


Chris z Hotel Pradise z partnerką

Chris z Hotel Pradise z partnerką

Chris Ducci ogłosił płeć i imię dziecka

Chris Ducci ogłosił płeć i imię dziecka

Chris Ducci ogłosił płeć i imię dziecka

Chris Ducci ogłosił płeć i imię dziecka

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf nie ma lekko cźas pokaźe tvp wzorem dla tvn eurosportu vivy i tv plus czarnobyl sie skończył a najgorzej jak plusa zabraknie to umarł w butach i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×