Szukaj

Marietta zrobiła nos, Chris też poprawia urodę. Na zabieg poleciał aż do Turcji

Chris z Hotel Paradise poprawił sobie urodę

Chris z Hotel Paradise poprawił sobie urodę

Marietta Witkowska zoperowała nos, o czym poinformowała w sieci. Urodę postanowił poprawić także Chris Ducki. Na zabieg poleciał na drugi koniec Europy.

Marietta Witkowska zgłosiła się do pierwszej edycji programu Hotel Paradise, by znaleźć drugą połówkę. Właśnie tam poznała Krzysztofa „Chrisa” Duckiego. Doszli aż do finału, który wygrali. Gdy wrócili do Polski, razem spędzili kwarantannę.

Chociaż wydawałoby się, że ich związek przetrwa próbę czasu, tak się nie stało. Para postanowiła się rozstać, o czym poinformowała fanów w oficjalnym oświadczeniu. Celebrytka w rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o tym, jakie relacje aktualnie ich łączą. Zdradziła, że zaprosiła byłego chłopaka na swoje urodziny (więcej na ten temat pisaliśmy tutaj).

Chris z Hotel Paradise poprawia urodę

Marietta niedawno ujawniła, że poddała się korekcie nosa. Pokazała efekty w sieci i można odnieść wrażenie, że teraz jest zupełnie inną osobą. Okazuje się, że nie tylko Witkowska, ale także jej eks partner poprawia sobie urodę, o czym poinformował na Instagramie. Co dokładnie postanowił zmienić w swoim wyglądzie? Wyjawił, że będzie miał nowe zęby.

Ducci ujawnił, że na zabieg poleciał aż do Turcji, gdzie towarzyszy mu Matt, kolega z programu Hotel Paradise. Chociaż panowie myśleli, że po wylądowaniu na miejsce będą mieć chwilę wytchnienia, Krzysztof już pierwszego dnia trafił do gabinetu. Spiłowano mu zęby, potem nałożono na nie specjalną nakładkę, która odzwierciedla ich przyszły kształt.

We wtorkowy poranek Chris podzielił się z internautami kolejnymi przemyśleniami. Powiedział, że przez zabiegi nie mógł spać w nocy, na szczęście tuż o poranku obudził się wypoczęty i gotowy do działania:

W czwartek mam wkładanie nowych zębów, nie mogę się doczekać. Powiem wam wczoraj bardzo mnie bolało w nocy, nie mogłem spać do 2-3 w nocy, ale dzisiaj obudziłem się jak nowy – komentował na Instastory.

Kilka godzin później udał się na prezentację nowego uzębienia, a relację z ważnego dla siebie wydarzenia zamieścił na Instagramie. Chociaż Krzysztof na swój idealny, wymarzony uśmiech będzie musiał trochę poczekać, już dziś wiadomo, jak będzie się prezentował. Screeny znajdziecie w galerii, a poniżej wywiad z Mariettą na temat jej operacji plastycznej.


Chris z Hotelu Paradise – naturalny uśmiech

Chris z Hotelu Paradise – naturalny uśmiech

Chris z Hotelu Paradise – uśmiech po zmianach

Chris z Hotelu Paradise – uśmiech po zmianach

Chris z Hotel Paradise poprawił sobie uśmiech

Chris z Hotel Paradise poprawił sobie uśmiech

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×