Wielka niespodzianka dla fanów „Seksu w wielkim mieście”. Miało nie być tej gwiazdy, a jednak pojawi się na ekranie

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście wraca. Fani są podekscytowani, choć martwi ich, jak będzie wyglądała ukochana produkcja bez kilku gwiazd. Są dobre wieści. Jedna z nich jednak pojawi się na ekranie.

Seks w wielkim mieście był wielkim hitem nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale zdobył sobie sympatie widzów w wielu krajach świata. Na ekranach telewizorów gościł od 1998 do 2004 roku. Historia czterech przyjaciółek, które mieszkają na Manhattanie, zyskała miliony fanów na całym świecie, a grające główne role – Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristen Davis i Cynthia Nixon – stały się wielkimi gwiazdami.

Po zakończeniu serialu zostały nakręcone dwa filmy, które były kontynuacją losów 30-latek z Nowego Jorku. Niedawno fanów produkcji zelektryzowały wieści, że będzie dalsza część.

Zagraniczne media informują, że zdjęcia do 7. sezonu Seksu w wielkim mieście mają ruszyć latem w Nowym Jorku. Serial będzie się składał z dziesięciu odcinków i został zatytułowany And Just Like That. Nie będzie to jednak typowa kontynuacja, a raczej limitowana edycja.

Już wiadomo, że nie pojawi się kilka ważnych postaci, np. nie zobaczymy Samathy, ponieważ Kim Cattrall nie podpisała umowy z produkcją. Pisaliśmy o tym tutaj. Głośno było także o tym, że nie będzie także Mr Biga, ukochanego Carrie. Jednak mamy dobre wieści, które potwierdził producent.

Chris Noth zagra w kontynuacji Seksu w wielkim mieście

Dla wszystkich zmartwionych tym, w kim ulokuje uczucia Carrie, jeśli nie będzie Mr Biga, mamy dobre wieści, które przekazał Michael Patrick King, producent wykonawczy serialu, który wydał oświadczenie, w którym powiedział:

Jestem podekscytowany, że mogę ponownie pracować z Chrisem nad … I po prostu tak…. Jak moglibyśmy kiedykolwiek stworzyć nowy rozdział Seksu w wielkim mieście bez naszego Mr. Biga?

Fani serialu z pewnością się ucieszyli, kiedy dotarły do nich słowa osoby odpowiedzialnej za produkcję. Jesteście ciekawi, jakie tym razem perypetie czekają o 20 lat starsze przyjaciółki z Manhattanu?


Chris Noth - Mr. Big

Chris Noth - Mr. Big

Chris Noth wraca do Seksu w wielkim mieście

Chris Noth wraca do Seksu w wielkim mieście

Chris Noth wraca do Seksu w wielkim mieście

Chris Noth wraca do Seksu w wielkim mieście

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×