Szukaj

Chris z „Hotelu Paradise” zakochany w długonogiej modelce. To cios dla Marietty

Chris z Hotelu Paradise ma nową partnerkę

Chris z Hotelu Paradise ma nową partnerkę

Chris z Hotelu Paradise ma nową dziewczynę, którą pochwalił się w mediach społecznościowych. Kim jest? Co na to Marietta?

Marietta Witkowska i Krzysztof „Chris” Ducki spotkali się na planie Hotelu ParadiseByli parą niemal od początku show. Dotarli do finału, który zwyciężyli. Gdy wrócili z Bali do Polski razem odbywali kwarantannę. Marietta myślała nawet nad przeprowadzką do Wielkiej Brytanii.

Chociaż wydawało się, że Marieta i Chris są bardzo dobrze dobraną parą, ich związek dobiegł końca, o czym celebrytka poinformowała na Instagramie. W poście podkreślała, że wspólnie podjęli decyzję o rozstaniu:

Kochani. Miałam nadzieje ze nie będę nigdy pisać tego postu ale stało się. Coś się kończy, coś się zaczyna. Niestety nasz związek z Chrisem dobiegł końca, była to nasza wspólna decyzja, jak się okazało jesteśmy zbyt różni. Proszę Was o zrozumienie i szacunek do zaistniałej sytuacji, oboje nie chcemy się na ten temat wypowiadać.

Chris z programu Hotel Paradise ma nową dziewczynę. Co na to Marietta?

Chris znalazł nową ukochaną, którą pochwalił się w mediach społecznościowych. Spotyka się z Moniką Czajkowską, która interesuje się modelingiem. Podobno ich relacja jest bardzo poważna, o czym przekonuje informator Pomponika:

Krzysiek wpadł w pułapkę miłości i zakochał się po uszy. Wczoraj zabrał nową partnerkę na wesele znajomych. Jego bliscy przyjęli Monikę o wiele lepiej niż Mariettę. Nie snują jeszcze jakiś wielkich planów, bo żyją chwilą — zdradza informator tabloidu.

Portal donosi, że chociaż Krzysztof wczoraj pokazał zdjęcie z nową partnerką, nie chce afiszować się ze swoim związkiem w kolorowej prasie, czy na branżowych imprezach.

Podobno ta sytuacja lekko zasmuciła Mariettę:

Marietta, jak usłyszała, że jej eks ma nową, lekko się zasmuciła — dodała osoba z otoczenia pary.

Zdjęcia nowej dziewczyny Krzysia znajdziecie w galerii.


Monika Czajkowska spotyka się z Chrisem

Monika Czajkowska spotyka się z Chrisem

Monika Czajkowska spotyka się z Chrisem

Monika Czajkowska spotyka się z Chrisem

Monika Czajkowska i Chris

Monika Czajkowska i Chris

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×