Chris Hemsworth zawiesza karierę. Filmowy Thor usłyszał przerażającą diagnozę. „Chcę pobyć z rodziną, póki mogę”

Chris Hemsworth

Chris Hemsworth

Chris Hemsworth usłyszał druzgocącą diagnozę. Aktor przy okazji kręcenia serialu dowiedział się o chorobie. Natychmiast podjął decyzję o zawieszeniu aktorskiej kariery. Na co choruje?

Chris Hemsworth to jedna z największych gwiazd Hollywood. Ogromną popularność przyniosła mu rola Thora w serii filmów Avengers. Aktor już jakiś czas temu przyznał, że rozważa pożegnanie się z kultową rolą, która dała mu rozgłos i uwielbienie fanów. Wówczas jego słowa złamały serca wielu osób. Wahał się z tą decyzją przez jakiś czas, ale okazuje się, że pojawiły się problemy, które raz na zawsze rozwiały wszelkie wątpliwości związane z kontynuacją kariery przed kamerami.

Na platformie streamingowej Disney + pojawił się serial dokumentalny Bez granic z Chrisem Hemsworthem. Aktor opowiedział w nim sporo o swoim życiu prywatnym. Podczas pracy nad kolejnymi odcinkami produkcji usłyszał druzgocącą diagnozę. W piątym odcinku serialu podzielił się z widzami tym, co odkryli lekarze. Niestety nie brzmi to dla niego dobrze.

Chris Hemsworth zawiesza karierę aktorską. Na co choruje?

Chris Hemsworth w serialu dokumentalnym Bez granic z Chrisem Hemsworthem podjął się wielu różnych wyzwań, które miały pomóc mu przełamać wszelkie lęki i ograniczenia, którymi się kieruje. Był wystawiany na różnego rodzaju próby. Wszystkim zadaniom, które postawiono przed filmowym Thorem, przyglądał się zespół ekspertów oceniających, jak wpływa to na długowieczność i komfort życia.

Niestety okazało się, że aktor po obojgu rodzicach odziedziczył gen APOE4, który bardzo podnosi ryzyko zachorowania na Alzheimera. Jedynie około 3% populacji jest obciążana taką kombinacją genów. Po emisji odcinka aktor udzielił wywiadu dla Vanity Fair, w którym opowiedział o tym, że ze względu na diagnozę zawiesza karierę.

To naprawdę wyzwoliło we mnie chęć wzięcia sobie wolnego. A skoro zakończyłem prace nad programem, kończę rzeczy, które już miałem zakontraktowane. Teraz, kiedy skończę wywiady, pojadę do domu i dobrze wypocznę. Pobędę z dziećmi i żoną – powiedział.

Pochodzący z Australii gwiazdor nie tylko chce aktualnie skupić się na rodzinie, ale też już teraz pracować na zapobieganiu objawom choroby.

Chcę pobyć z rodziną, póki mogę. Gdybym nie miał tej informacji, nie wprowadziłbym zmian (…). Jestem wdzięczny, że mam cały arsenał narzędzi, dzięki którym mogę się przygotować i zapobiegać rozwojowi choroby – dodał.

Z badań, które przeszedł, wynika, że jest niewielki procent szans na to, aby uniknął zachorowania. Pozostaje mieć nadzieję, że aktor znajdzie się w tej grupie. Jak na razie chce wykorzystać jak najpełniej czas u boku najbliższych.


Chris Hemsworth zagra Jamesa Bonda?

Chris Hemsworth zagra Jamesa Bonda?

Chris Hemsworth zagra Jamesa Bonda?

Chris Hemsworth zagra Jamesa Bonda?

Chris Hemsworth zagra Jamesa Bonda?

Chris Hemsworth zagra Jamesa Bonda?

Komentarze

  • Gość pisze:

    Jak inni dom rodzina praca uczcie się naj źe geny zostały mam wszystkie prezenty świata to dlaczego jestem taki pusty w środku no własnie a gdzie pizza daj se siana 10 mld nie wmieści się w europie dlatego bieguny są 2 ale ziemia 1 dla wszystkich podatników i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×