Chris Ducci z ukochaną chwalą się córeczką. Blanka wyrosła na śliczną dziewczynkę

Monika Czajkowskai i Chris Ducci z córką

Monika Czajkowskai i Chris Ducci z córką

Chriss Ducci i Monika Czajkowska od ponad trzech miesięcy spełniają się w roli rodziców. Para podzieliła się nowymi zdjęciami swojej słodkiej córeczki, odpoczywającej w luksusowym łóżeczku.

Gdy Chris Ducci wygrywał Hotel Paradise wielu fanów wierzyło, że swoją przyszłość zwiąże z Mariettą Witkowską, którą poznał na planie show. Ich uczucie rozkwitało z każdym kolejnym tygodniem, by w wielkim finale eskalowało i okazało się ważniejsze od pieniędzy, jakie oferowali im producenci.

Chociaż po programie relacja Chrisa i Marietty trwała jeszcze kilka dobrych miesięcy, to ostatecznie ich drogi rozeszły się. Witkowska z czasem znalazła nowego partnera, z którym się zaręczyła, a Ducci nie tylko skradł serce pięknej Moniki, ale też doczekał się z nią wspólnej córeczki.

3 sierpnia para oznajmiła światu, że powitała na świecie Blankę. Dziewczynka coraz częściej gości na profilach swoich znanych rodziców, którzy mogą pochwalić się imponującymi zasięgami. Ich poczynania w sieci śledzi w sumie ponad 350 tysięcy osób, które inspirują się ich codziennością.

Sporo młodych mam zachwyca się nie tylko urodą córki gwiazd, ale także gadżetami, jakie dla niej wybierają. Ostatnio w oko wpadło im luksusowe łóżeczko, na którym pociecha pary smacznie śpi. Wygodny materacyk i stylowe wykończenie sprawiły, że dziewczynka może poczuć się w trakcie snu jak królowa, fundując rodzicom chwile dla swoich przyjemności. A nam przesłodki obrazek.

Na najnowszych zdjęciach możecie zobaczyć, jak pięknie wyrosła Blanka oraz jak zajmują się nią rodzice.


Monika Czajkowska i Chris Ducci z córką

Monika Czajkowska i Chris Ducci z córką

Monika Czajkowska z córką

Monika Czajkowska z córką

Chris z Hotelu Paradise został ojcem

Chris z Hotelu Paradise został ojcem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×