Szukaj

Legenda tv pokazała rentgen płuc zaatakowanych koronawirusem. Swoim zdjęciem ostrzega innych

Chric Cuomo ma koronawirusa

Chric Cuomo ma koronawirusa

Chris Cuomo z CNN zachorował na koronawirusa. Pokazał RTG swoich płuc w programie. Jak walczył z chorobą?

Chris Cuomo jest jedną z największych gwiazd słynnej amerykańskiej telewizji informacyjnej CNN. Odkąd zaraził się koronawirusem, dzieli się z widzami, jak walczy z chorobą i jakie przynosi mu ona skutki.

Chris Cuomo pokazał płuca zaatakowane koronawirusem

Chris Cuomo ujawnił, że ma koronawirusa w zeszłym tygodniu. 49-letni gospodarz CNN dołączył do Andersona Coopera i dr Sanjaya Gupty w czwartkowy wieczór podczas relacji online, 2 kwietnia, aby omówić trawiące go objawy koronawirusa. Najpierw zaczął tracić na wadze.

Straciłem 13 funtów w ciągu trzech dni. Jestem dużym facetem. Zacząłem od 230 funtów. Moja żona mnie karmi, jakbyśmy byli w fazie randek. Więc to nie tak, że cierpię z powodu odżywiania. Ciągle jem i piję, po prostu się pocę, a to choroba – mówił.

Mówił także o fałszywym lekarstwie, które oszuści starają się sprzedawać w Internecie.

Fałszywe pigułki, fałszywe toniki… Ludzie sprzedają wiele kłamstw, a ludzie kupują je z powodu desperacji, a ja to rozumiem, ale nie działają. W żadnym z nich nie ma dowodów i myślę, że musimy bardzo uważać na ludzi żerujących na desperacji.

Zobacz także: Koronawirus w powietrzu. Jak długo się utrzymuje? Czy można jeździć windą?

Powiedział także, że podczas pierwszych dni jego gorączka trzymała się około 40 stopni. Jego kolejną relacją na CNN, już po jakimś czasie walki z wirusem, była ta, podczas której pokazał, jak wyglądają jego płuca na zdjęciu rentgenowskim.

Jeśli masz koronawirusa, w większości przypadków największy strach polega na tym, że dostanie się do płuc – właśnie tego chce, chce twoich płuc – powiedział Chris .

Następnie dr Sanjay Gupta, który jest specjalista w temacie, powiedział o tym, co zobaczył, i stwierdził, że widzi trochę nagromadzonego płynu, ale jeszcze nie jest to zapalenie płuc.

Lekarze oczekują ode mnie kontroli, ponieważ mam wirusa, i muszę ci powiedzieć – to przerażające, że twoje płuca wznoszą się tam i widzą te rzeczy i mówią: „Cóż, co to jest? Co to takiego tam pali? I mówią ci: „Tak, to wirus” – relacjonował w programie.


Chris Cuomo – zdjęcie płuc zaatakowanych koronawirusem

Chris Cuomo – zdjęcie płuc zaatakowanych koronawirusem

Chris Cuomo – zdjęcie płuc zaatakowanych koronawirusem

Chris Cuomo – zdjęcie płuc zaatakowanych koronawirusem

Chris Cuomo walczy z koronawirusem

Chris Cuomo walczy z koronawirusem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×