Dominika Gwit cierpi na poważną chorobę! W ostrym wpisie odniosła się do swojej nadwagi

Dominika Gwit otyłość

Dominika Gwit otyłość

Na co choruje Dominika Gwit?

Dominika Gwit dała się poznać przede wszystkim dzięki swojej spektakularnej metamorfozie. Przypomnijmy, że 30-letnia aktorka swego czasu schudła aż 50 kilogramów. Wówczas zmieniła się nie do poznania, udowodniła wszystkim, że dla niej niemożliwe nie istnieje.

Jak się jednak okazało, przemiana Dominiki nie trwała długo, bowiem aktorkę dopadł efekt jojo, w krótkim czasie wróciła do swojej poprzedniej wagi, którą utrzymuje do dziś. Dominika podkreśla, że w pełni akceptuje siebie, jest szczęśliwa, zakochana i planuje ślub.

Była uczestniczka Tańca z gwiazdami ma jednak dość informacji pojawiających się w mediach, dotyczących jej nadwagi. W związku z tym, na swoim profilu, wystosowała ostre oświadczenie w sprawie swojego wyglądu. Przy okazji wyznała, że za jej wagą stoi poważna choroba – zespół metaboliczny:

Tak – jestem gruba, tak mam do tego prawo. Tak -będę o tym mówić głośno! Nie – nie zamknę się w domu, bo ktoś uważa, że skoro z niego wychodzę to promuje otyłość. Nie – nie promuję otyłości. Po prostu na te otyłość choruję. Czasem mam ochotę i siłę z nią walczyć, a czasem nie. I nie znaczy to, ze jestem gorsza. Wręcz przeciwnie – uważam się za silną, mądrą i piękną kobietę, która kocha i jest kochana! – czytamy na profilu Dominiki.

W wywiadzie dla Vivy! Dominika rozwinęła temat swojej choroby:

Znalazłam świetnego lekarza, badam się w kierunku zespołu metabolicznego, którego wynikiem jest m.in. otyłość. Nie jestem na zabójczej diecie, nie dążę do ideału. Ideałów nie ma. Żyję, cieszę się życiem i dbam o siebie.

Co myślicie o tej emocjonalnej odezwie gwiazdy serialu Singielka?

Gwiazdy na prezentacji nowej kolekcji obuwia: Katarzyna Cichopek, Dominika Gwit, Paulina Krupińska, Klaudia Halejcio

Dominika Gwit wreszcie wybrała sobie wystrzałową suknię ślubną! To istne cudo! Będzie prawdziwy szał!

Ślubu nie będzie? Dominika Gwit przerywa milczenie i ujawnia powody nagłych zmian


Dominika Gwit o sukni ślubnej

Dominika Gwit o sukni ślubnej

Dominika Gwit - prezentacja nowej kolekcji Deichmann

Dominika Gwit - prezentacja nowej kolekcji Deichmann

Dominika Gwit - Party urodziny, 10 lat (2017)

Dominika Gwit - Party urodziny, 10 lat (2017)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×