Choinki gwiazd 2022. Przepięknie ozdobione drzewka zdominowały social media [DUŻO ZDJĘĆ]

Choinki gwiazd 2022

Choinki gwiazd 2022

Choinki gwiazd 2022. Znani i lubiani chętnie chwalą się w sieci zdjęciami tego, jak dekorują swoje domy. Na Instagramie aż roi się od pięknych choinek. Wybraliśmy te, które zwróciły naszą uwagę. 

Boże Narodzenie już za pasem. Ludzie na całym świecie przygotowują się do tych wyjątkowo rodzinnych świąt. Już w listopadzie odpowiednią atmosferę można było poczuć w centrach handlowych czy marketach, które zasypały klientów pięknymi dekoracjami i gadżetami związanymi z tym czasem. W tym magicznym okresie trudno nie zatrzymać się na chwilę i nie utonąć w przygotowaniach.

Jednym z ważniejszych elementów, które wprowadzają odpowiedni nastrój, jest przyozdobiona choinka. Jest to bożonarodzeniowa tradycja, której hołdują dosłownie wszyscy. Niektórzy decydują się na sztuczne drzewka, inni natomiast nie wyobrażają sobie, by w ich domach zabrało świeżego świerku czy jodły. Czym byłaby gwiazdka i Wigilia bez choinki?! Pod nią przecież umieszczamy prezenty dla najbliższych i przy niej zbieramy się, by wspólnie śpiewać kolędy.

Na jakie choinki w tym roku zdecydowały się gwiazdy? Sprawdziliśmy, kto naprawdę zaszalał, a kto postawił na skromność i prostotę. Imponujących dekoracji u znanych i lubianych naprawdę nie brakuje.

Choinki gwiazd na Boże Narodzenie 2022

Dla Dominiki Gwit nadchodzące święta będą naprawdę wyjątkowe. Gwiazda oczekuje bowiem na narodziny pierwszego dziecka. Wiadomo, że na świat przyjdzie jej syn, a na kilka dni przed porodem aktorka będzie świętowała razem z rodziną. Na Instagramie już dawno pokazała, jak przygotowuje się do świąt. Pochwaliła się także piękną choinką, przy której zapozowała ze sporych już rozmiarów brzuszkiem.

Wyjątkowe dekoracje pojawiły się jak zwykle w domu Małgosi Rozenek. W tym roku ma ona wyjątkowe pole do popisu, ponieważ kilka miesięcy wcześniej wprowadziła się do ogromnej willi. Jak co roku zadbała oczywiście o wyjątkową atmosferę. W salonie stanął piękny świerk, a cały dom wręcz utonął w ozdobach i bożonarodzeniowym klimacie.

W naszej galerii znajdziecie znacznie więcej zdjęć, którymi pochwaliły się gwiazdy. Swoje choinki pokazali między innymi: Joanna Przetakiewicz, Anna Czartoryska, Klaudia Halejcio, Filip Chajzer, Anna Lewandowska, Anna i Grzegorz Bardowscy, Kasia Cichopek, Marcin Hakiel, Kasia Tusk, Zofia Zborowska, Agnieszka Hyży, Jakub Rzeźniczak, Agnieszka Kaczorowska, Krzysztof Rutkowki.


Anna Czartoryska pochwaliła się choinką

Anna Czartoryska pochwaliła się choinką

Żaklina Ta Dinh

Żaklina Ta Dinh

Choinka Agnieszki Hyży

Choinka Agnieszki Hyży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×