Maffashion przesadziła z choinką. Iglak nie zmieścił się w domu: „Trochę przesadziliśmy, tak ciut”. Jak rozwiązała problem?

Maffashion choinka

Maffashion choinka

Maffashion rozpoczęła przygotowania do świąt. W tym roku gwiazda postanowiła sama zadbać o przystrojenie choinki. Nastąpił nieoczekiwany problem.

Maffashion jest jedną z najbardziej przedsiębiorczych gwiazd. Ze swojego nazwiska zrobiła markę. Założyła sklep z odzieżą, który odnosi ogromne sukcesy, również poza granicami kraju. Zobowiązania zawodowe umiejętnie łączy z życiem prywatnym. Jest zaręczona z aktorem Sebastianem Fabijańskim. Owocem ich miłości jest roczny Bastian. Z uwagi na powiększenie się rodziny, postanowili przeprowadzić się do ogromnego domu z ogrodem. Jak przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia?

Maffashion narzeka na choinkę

W zeszłym roku Maffashion z uwagi na pandemię koronawirusa zdecydowała się, że pomoże małym przedsiębiorstwom. Z tego powodu zdecydowała się na zamówienie choinki wraz z przystrojeniem. Szybko jednak pożałowała tej decyzji. Drzewko zostało ustawione krzywo, a ozdoby były niedbale narzucone na gałązki:

Tego, w jakiej pozycji jest choinka i jak ona wygląda, nie zmieniliśmy od początku, jak ona tu stanęła, poza skarpetami. Już w trakcie jej ubierania rozmawialiśmy z ludźmi, którzy to robią, że to jest jakieś nieporozumienie. Zobaczcie, jak to wygląda, jakie to drzewko jest rzadkie. Na pewno nie za osiem stów – grzmiała poddenerwowana.

34-latka postanowiła złożyć reklamację. Wkrótce skontaktowała się z Sebastianem również pracownica, która była tego dnia u nich w domu i ozdabiała drzewko. Poinformowała ich, że również nie podoba jej się polityka firmy w jakiej pracuje. Po całej aferze kobieta złożyła wypowiedzenie:

Ta pani, która ubierała tę choinkę, razem jeszcze z jednym panem, oni właśnie mówili, że klienci często jest tak, że klienci przecierają oczy i są niezadowoleni, że zgłaszają reklamacje – mówi Kuczyńska. Co lepsze, po tej wizycie u nas, pani napisała do Sebastiana, że złożyła wypowiedzenie, że ona odeszła z tej pracy i zrezygnowała właśnie po wizycie u nas i, że jest jej cholernie przykro, bo to jest po prostu nabieranie ludzi, robienie w bambuko.

Maffashion pokazała choinkę. Jest ogromna

W związku z przykrym doświadczeniem gwiazda postanowiła tym razem sama zadbać o udekorowanie iglaka. Najwyraźniej chciała przy tym zrekompensować sobie zeszły rok. Wybrała tak ogromną choinkę, że ta nie zmieściła jej się w jej domu:

W tym roku trochę zadośćuczynienie za zeszły rok i pierwszą wersję choinkę, teraz nie ma popeliny. Boże, ja nigdy nie miałam takiej choinki, jest przepiękna, jest ogromna. Choinka w tym roku nie w domu, bo… by się nie zmieściła. Trochę przesadziliśmy, tak ciut.

Po chwili dodała, że miała na względzie również bezpieczeństwo synka:

Nie możemy mieć w domu drzewka, bo Bastek ma manię wspinania się na wszystko, ściągania i jakby tylko zobaczył lampki, to by oszalał i ta choinka wylądowałaby na nim.

Kuczyńska zdecydowała się również na niecodzienne rozwiązanie. Poza złotymi i czerwonymi bombkami, na jej drzewku zawisły podarunki. Gwiazda wymyśliła zabawę, w której jej znajomi będą musieli odnaleźć swój prezent.

Zobaczcie, jak prezentuje się choinka.


Maffashion pokazała choinkę

Maffashion pokazała choinkę

Maffashion pokazała choinkę

Maffashion pokazała choinkę

Maffashion pokazała choinkę

Maffashion pokazała choinkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×