Szukaj

Chłopiec przeklął w obecności Meghan Markle i księcia Harry’ego. Ich reakcją zachwyca się cały Internet! [WIDEO]

Meghan Markle książę Harry

Jak Meghan Markle i książę Harry zareagowali na przekleństwo w ustach chłopca?

Zabawna reakcja Meghan Markle i księcia Harry’ego na przeklinającego w ich obecności chłopca podbija Internet. Do kuriozalnej sytuacji doszło podczas ich ostatniego oficjalnego wystąpienia. Jak zareagowali gdy jeden z uczniów zaczął przeklinać podczas prywatnej rozmowy z książęcą parą? Wideo zrobiło furorę w sieci. Musicie je zobaczyć!

Meghan Markle wywodzi się ze środowiska, w którym przekleństwa traktowane są jak znaki interpunkcyjne – w końcu praca na planie filmowym nie jest łatwym kawałkiem chleba, a po wielu godzinach kręcenia frustracja udziela się wszystkim. Książę Harry ma z kolei opinię rozrabiaki, bawidamka i przez długi czas w brytyjskich mediach nazywano go „niegrzecznym Harrym”. Choć książęca para zachowuje się jak przystało na członków rodziny królewskiej i jest bardzo poprawna, a od paru miesięcy nie zalicza nawet wpadek związanych z protokołem, wciąż uchodzą za bardzo „luźnych” i nieformalnych. Wideo, które właśnie trafiło do sieci tylko to potwierdza.

Książęca para wybrała się na spotkanie w teatrze w Bristolu. Zabytkowy budynek właśnie przechodzi wartą miliony renowację, a Meghan i jej mąż objęli nad nią patronat. Para znalazła również chwilę by porozmawiać z uczniami, którzy pojawili się na ich oficjalnym wystąpieniu. Było zabawnie, a atmosfera była naprawdę nieformalna. Nic więc dziwnego, że jednego z chłopców nieopatrznie wymknęło się… przekleństwo:

Kiedy jesteś na scenie, wiesz… No nie możesz się po prostu opierd*lać – powiedział nieoczekiwanie

Para na sekundę zamarła, a po chwili… Meghan zaczęła chichotać, a książę Harry zachowywać się w niepoważny sposób. Internauci są zachwyceni ich reakcją i tym, że nie zawstydzili malucha publicznie, choć zdecydowanie złamał protokół obowiązujący w trakcie spotkania z członkami rodziny królewskiej.

Zobaczcie sami! Urocze 😉

Ciężarna Meghan Markle z księciem Harrym podarowali dziwaczny prezent podopiecznym fundacji. Przesadzili?

Meghan Markle drugą księżną Dianą? Powtarza się przykra sytuacja z przeszłości

Meghan Markle przytyła w ciąży? Najnowsze zdjęcia księżnej nie pozostawiają wątpliwości


Meghan Markle i książę Harry wspierają prostytutki babanami

Meghan Markle i książę Harry wspierają prostytutki babanami

Meghan Markle i książę Harry wspierają prostytutki babanami

Meghan Markle i książę Harry wspierają prostytutki babanami

Meghan Markle i książę Harry w Bristolu

Meghan Markle i książę Harry w Bristolu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×