Nie tylko Kasia Sokołowska ogłosiła dziś ciążę. Mikołaj Roznerski przekazał radosną nowinę. Chłopiec czy dziewczynka?

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Tego nikt się nie spodziewał! Rodzina Mikołaja Roznerskiego się powiększy. Aktor za pośrednictwem konta na Instagramie przekazał radosne wieści. Znana jest już płeć dziecka. 

W ostatnim czasie kolorowa prasa rozpisuje się na temat Mikołaja Roznerskiego. Wszystko przez rozstanie z Adrianą Kalską, którą poznał w pracy. Para przez kilka lat uchodziła za jedną z najbardziej zgodnych i szczęśliwych w show-biznesie. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna. Ni stąd, ni zowąd, na Instagramie aktorki pojawiło się oświadczenie, w którym ogłosiła, że nie jest już w związku z Mikołajem:

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności.

Nie wszystkim to jednak wystarczyło. Wielu zastanawiało się, co było powodem wygaśnięcia tego uczucia. Żadne z nich jak dotąd nie zdradziło żadnych szczegółów. Pojawiły się za to plotki, że Roznerski spotyka się z Anną Głogowską.

Rodzina Roznerskiego powiększy się. Aktor przekazał radosną nowinę

38-latek na przestrzeni lat zebrał liczne grono fanów. Jego profil na Instagramie obserwuje prawie 600 tysięcy osób. Mikołaj informuje tam o nowych projektach zawodowych, a także uchyla rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o jego codzienność. Ostatnio internauci zauważyli, że jego wygląd drastycznie się zmienił, co mocno ich zaniepokoiło. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.

Tym razem aktor miał do przekazania radosną nowinę. Okazuje się, że nie tylko Kasia Sokołowska wybrała Wielkanoc do tego, by podzielić się informacją, iż już niebawem jej rodzina się powiększy. Jurorka Top Model ogłosiła ciążę i pokazała, jak wygląda.

Roznerski z kolei opublikował zdjęcie z ciężarną kobietą. Na fotce trzyma ją za rękę i przytula się do wyraźnie zaokrąglonego brzuszka. W opisie wyjawił, że jest to jego siostra Agata, która za kilka miesięcy urodzi mu siostrzeńca:

Moja kochana Siostrzyczka i mały Siostrzeniec. Pękam z dumy. A jak Wasze Święta?

Pod postem pojawiły się liczne gratulacje, do których się dołączamy.


Mikołaj Roznerski i jego ciężarna siostra Agata Roznerska | fot. Instagram.com/mroznerski

Mikołaj Roznerski i jego ciężarna siostra Agata Roznerska | fot. Instagram.com/mroznerski

Mikołaj Roznerski przygotowuje się do rozbieranych scen

Mikołaj Roznerski przygotowuje się do rozbieranych scen

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×