Nie żyje słynny Pan Stanisław. Zmarła gwiazda hitowego serialu Polsatu

Pan Stanisław z Chłopaki do wzięcia nie żyje

Pan Stanisław z Chłopaki do wzięcia nie żyje

Nie żyje pan Stanisław z Chłopaki do wzięcia. Zmarł jeden z najbardziej charyzmatycznych bohaterów popularnego serialu dokumentalnego emitowanego na antenie Polsat Play. Co było przyczyną śmierci?

Smutne informacje pojawiły się dzisiaj wieczorem na Facebooku jednego z największych hitów Polsat Play. Nie żyje pan Stanisław, bohater programu Chłopaki do wzięcia. Mężczyzna dał się poznać jako niepoprawny romantyk poszukujący „tej jedynej kobitki, dla której zrobi kawkie”.

Mamy dla Was smutną wiadomość. Odszedł od nas jeden z bohaterów „Chłopaków” – pan Stanisław. W imieniu twórców programu składamy najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że mężczyzna walczył z chorobą nowotworową.

Zobacz: Nie żyje gwiazda “M jak Miłość” Bożena Krzyżanowska. Miała 61 lat

Mamy dla Was smutną wiadomość. Odszedł od nas jeden z bohaterów "Chłopaków" – pan Stanisław.W imieniu twórców programu składamy najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom.

Opublikowany przez Chłopaki do wzięcia Poniedziałek, 19 sierpnia 2019

Kim był pan Stanisław z Chłopaki do wzięcia?

Pan Stanisław mieszkał w Krypach ze swoim synem. Jego ogromną pasją było łowienie ryb i spędzanie czasu nad pobliskim jeziorem. Do końca wierzył, że znajdzie miłość życia, a program Polsat Play pomoże mu w poszukiwaniach partnerki idealnej. Często potencjalne kandydatki na żonę zapraszał na organizowane co jakiś czas grill-party. Niestety nie zdążył spełnić swojego marzenia o bezgranicznej miłości.

Pogrążeni w żałobie fani programu Chłopaki do wzięcia, nie ukrywają swojego smutku spowodowanego odejściem Pana Stasia, jak zwykli go nazywać:

  • Człowiek, który ciężko pracował, ale uśmiechnięty i pozytywny. Kochał świat i wrażliwy był na kobiecy urok. Ogromna szkoda. Wyrazy współczucia dla syna…
  • Pierwszy bardzo pozytywnie zakręcony człowiek tu w programie. Najszczersze kondolencje
  • Wyrazy współczucia fajny człowiek taki na luzie i już go nie ma to już drugi uczestnik tego programu, który zmarł.

Pan Stanisław jest już drugim bohaterem polskiego serial dokumentalnego emitowanego od 7 października 2012 na antenie Polsat Play. Dwa lata temu media obiegła informacja o śmierci 31-letniego Napoleona, który zmarł na zawał serca.

Zobacz: Nie żyje gwiazdor popularnego serialu Polsatu. Miał zaledwie 31 lat

także, pamiętajcie i pilnujcie

Opublikowany przez Pana Stasia Niedziela, 16 grudnia 2012


Pan Stanisław z Chłopaki do wzięcia nie żyje

Pan Stanisław z Chłopaki do wzięcia nie żyje

Pan Stanisław – zmarł bohater programu Chłopaki do wzięcia

Pan Stanisław – zmarł bohater programu Chłopaki do wzięcia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×