Madonna ma nowego partnera. To szczuplutki młodzik o powalającej urodzie. Dzieli ich 36 lat

Madonna z partnerem

Madonna z partnerem

Madonna uwielbia szokować i pobijać rekordy. I nie chodzi tylko o ilość sprzedanych płyt, ale także o wiek swoich kochanków. Kim jest Ahlamalik Williams, nowy partner piosenkarki? 

Madonna ma 61 lat, ale wcale nie zamierza przestać korzystać z życia. Wciąż należy do kobiet, które chcą oddychać pełną piersią i nie odmawiać sobie niczego. I nie odmawia. Jest bogata, znana i jak na swój wiek wciąż bardzo atrakcyjna. Dlaczego miałaby rezygnować z przyjemności? Ani jej to w głowie.

Madonna: byli partnerzy i obecny kochanek. Z kim jest w związku?

Królowa popu zawsze miała słabość do młodych, atrakcyjnych mężczyzn. Trzy lata temu media obiegła informacja, że gwiazda spotyka się z Kevinem Sampaio. Mężczyzna miał wówczas 31 lat i był młodszy od piosenkarki o 27 lat! W 2014 roku Madonna związała się z 26-letnim Timorem Steffensem, który był tancerzem z jej zespołu. Zastąpił on przy boku Madonny jej poprzedniego kochanka 25-letniego Brahima Zaibata. Przed Brahimem gwiazda  spotykała się przez rok z 22-letnim brazylijskim dj-em, Jesusem Luzem. W tym roku amor wzbudził uczucie między Madonną a 25-letnim Ahlamalikiem Williamsem.

Nowy partner Madonny

Nowy partner Madonny

Ahlamalik Williams

Ahlamalik Williams

Romanse Madonny zawsze odbijały się szerokim echem w mediach. Artystka ma koncie dwa małżeństwa, wiele poważnych związków i mnóstwo nic nieznaczących romansów. Jednym z najważniejszych mężczyzn jej życia z pewnością był jej pierwszy mąż Sean Penn z którym wzięła ślub w 1985 roku. Drugim – trener piosenkarki, Carlos Leon, ojciec jej córki Lourdes Marie Ciccone. A trzecim angielski reżyser, Guy Ritchie, z którym ma synka Rocco. Wśród jej kochanków było sporo gwiazd i celebrytów, m.in. Prince, Tupac, Warren Beatty, Tony Ward, Vanilla Ice czy Denis Rodman.

[wp_quiz id=”1109″]

Każdy związek Madonny był oceniany i szeroko komentowany. Piosenkarka w końcu odniosła się do tych opinii.

Od zawsze byłam gnębiona. Wiele osób powie, że to brednie, bo odniosłam sukces, jestem biała i bogata, ale przez całą karierę dostaję w kość, bo jestem kobietą i odmawiam prowadzenia standardowego życia. Stworzyłam nietypową rodzinę. Mam kochanków o 30 lat młodszych. Ludzie czują się z tego powodu niezręcznie. Mam wrażenie, że każdy mój ruch wpędza ludzi dyskomfort – powiedziała Madonna w wywiadzie dla amerykańskiego „Harper’s Bazaar”.

Kim jest Ahlamalik Williams, nowy partner Madonny?

Nowy partner Madonny to 25-letni tancerz Ahlamalik Williams, który wystąpił w ostatnim teledysku gwiazdy – God Control. Na Instagramie obserwuje go zaledwie 83 tysiące internautów, ale z pewnością teraz, gdy ma swoje pięć minut w mediach na całym świecie, jego popularność wzrośnie. Kto wie, może jesteśmy świadkami narodzin kolejnej gwiazdy?

Jak długo gwiazda będzie cieszyła się jego wdziękami? Trudno powiedzieć. Wszak Madonna zmienną jest.


Madonna i Ahlamalik Williams

Madonna i Ahlamalik Williams

Madonna i Ahlamalik Williams

Madonna i Ahlamalik Williams

Ahlamalik Williams – nowy partner Madonny

Ahlamalik Williams – nowy partner Madonny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×