Szukaj

Justyna Żak złamała regulamin „Big Brothera”, ale to nie wszystko! Chłopak Youtuberki wyjawił dziś ich wielką tajemnicę!

Justyna Żak chłopak

Justyna Żak chłopak

Chłopak Justyny Żak wyjawił swój sekret

Justyna Żak jest karnie nominowana do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Przed niedzielnym finałem chłopak weganki wyjawił ich wspólną tajemnicę. Będziecie zaskoczeni.

W domu Wielkiego Brata nie brakuje emocji. Fani programu po raz kolejny mogli być świadkami skandalu. Tym razem adrenaliny dostarczyła Justyna Żak, która swoim zachowaniem złamała regulamin i została karnie nominowana do opuszczenia programu.

Youtuberka znana jako Juszes podczas rozmowy z Marleną starała się wytypować swojego faworyta, który dojdzie do finału, jednak w trakcie ciekawej rozmowy dziewczyna celowo zakryła mikroport, zatem jej cenna wypowiedź nie dotarła do widzów oraz producentów reality-show. Wielki Brat zdecydował więc, że Justyna zostanie karnie nominowana do opuszczenia domu, dołączyła więc do Tomasza i Łukasza, z którymi obecnie walczy o dalsze być albo nie być w reality-show.

Justyna jako jedyna z całej grupy nie miała świadomości, że działa wbrew przepisom, podobno nie wiedziała, że mikroporty nie mogą być zasłaniane. Okazuje się, że to nie wszystkie sensacje związane z niepokorną weganką.

Chłopak Justyny o imieniu Paweł, posługujący się w sieci pseudonimem Pa na to, gościł w sobotę na żywo w studiu Big Brothera. Nieoczekiwanie wyjawił, że i on startował w castingu do programu, o czym opowiedział w rozmowie z psycholożką Małgorzatą Ohme! Ukochany Żak prowadzi z nią kanał na YouTube z filmami dla wegan. Niestety nie przeszedł pomyślnie eliminacji.

Czy Justyna wróci do swojego chłopaka? O tym przekonamy się już jutro.

Justyna Żak o tym, jak poznała swojego chłopaka:

View this post on Instagram

Moje wszystko. ???? Od dawna mam poczucie, że jestem niesamowitą szczęściarą! Robię to co kocham, mam niesamowitych przyjaciół i rodzinę, mam Was i… Mam Jego! Jeśli ktoś nie zaznał jeszcze prawdziwej miłości pewnie nie zrozumie i uzna to za słodko pierdzącą paplaninę, ale seeerio kiedy ma się przy sobie odpowiednią osobę, osobę, która wyciąga z Ciebie wszystko co najlepsze, ktora zawsze jest za Tobą, która rozśmiesza Cię do łez, z którą nigdy nie kończą Ci się tematy do rozmów i pod koniec dnia od paplania i żartów boli Cię gardło, której otulające Cię ramiona koją każdy smutek to życie jest o tyle łatwiejsze. Mimo że odkąd jesteśmy razem przeszliśmy naprawdę wiele: padający biznes i problemy finansowe, problemy rodzinne, zerwane przyjaźnie to i tak czułam się najszczęśliwsza na świecie mogąc Go wspierać i mieć wsparcie od Niego. Życie bywa trudne. Bywa paskudne, ale mając u boku kogoś komu szczęście daje Twoje szczęście i nawzajem- Ty zaczynasz żyć po to aby dawać z siebie wszystko Tej osobie, świat staje się piękny, doceniasz każdy dzień i chwilę i choćby świat miałby skończyć się jutro to byłabym spokojna i pomyślała: ok, niech będzie i tak dostałam więcej niż kiedykolwiek mogłabym się spodziewać. Kochani, szukajcie szczęścia, szukajcie bratniej duszy, ona na każdego czeka. Nie godzcie się na pół szczęście, nie tkwijcie w relacjach czy pracy tylko z poczucia komfortu i strachu przed nieznanym. Życie jest jedno, wyciśnijcie z niego ile możecie. Ja tak ogromnie cieszę się, że podjęłam kilka odważnych decyzji, które mnie doprowadziły do tego gdzie dziś jestem i co mam i aż czasem boję się, że się obudzę i okaże się, że to był tylko sen, bo mam poczucie, że to całe szczęście, które mnie spotkało nie może być prawdziwe! ❤️

A post shared by ❤ Justyna Żak ❤ (@juszes) on

Big Brother: Uczestnicy w tarapatach! Justyna Żak bezmyślnie złamała najważniejsze zasady regulaminu! Są twarde dowody!

Agnieszka Woźniak-Starak nieźle narozrabiała. Była na dywaniku u Edwarda Miszczaka!

Zmiany w “Big Brotherze”! Tym razem produkcja wzięła się za prowadzących!


Justyna Żak z chłopakiem

Justyna Żak z chłopakiem

Chłopak Justyny Żak startował do Big Brothera

Chłopak Justyny Żak startował do Big Brothera

Justyna Żak i jej chłopak Paweł

Justyna Żak i jej chłopak Paweł

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×