Szukaj

Ujawniono pełne personalia najmłodszej córki Kardashianki. Nikt nie wiedział, że Kim skrywała taki sekret

Chicago West drugie imię

Jak na drugie imię ma Chicago West?

O Kim Kardashian można powiedzieć wiele, ale nie można odmówić jej macierzyńskich instynktów. Nie da się również ukryć, że cała urocza trójka jej dzieci ma dość, delikatnie rzecz ujmując, oryginalne imiona, które celebrytka wybrała ze swoim ukochanym, Kanye Westem. I choć North West i Saint West nie posiadają drugich imion, Kim zdecydowała, że jej najmłodsza pociecha – Chicago West – takowe imię otrzyma.

Jak wyjawiła na Instagramie, dzieląc się uroczym zdjęciem ze swoją córeczką, pięciomiesięczna dziewczynka ma na drugie imię Noel. To świąteczne imię, które tłumaczone z francuskiego na angielski oznacza Boże Narodzenie, dostała po swojej mamie, której pełne personalia brzmią Kimberly Noel Kardashian-West.

W zeszłym miesiącu w programie The Ellen DeGeneres Show Kim wyjawiła, że nad imieniem Chicago debatowali bardzo długo. Na tyle długo, że niemal nadali jej bardziej konwencjonalne imię. 37-letnia gwiazda wyznała, że chciała oddać cześć swojej ukochanej babci, Mary-Jo:

Chcieliśmy dać jej na imię Jo, z powodu mojej babci, Mary-Jo. Później myśleliśmy nad Grace, a ostatecznie skończyło się na Chicago – wyjawiła.

Gdy Kim zdradziła niezwykłe imię swojej córki, zdradziła też, że istnieje od niego skrót! Swoją córeczkę nazywa pieszczotliwie Chi, wymawiane jako Shy, czyli “nieśmiała”. Chicago przyszła na świat 15 stycznia.

Myślicie, że Kim powinna była nadać jej bardziej tradycyjne imię?

North West jest już małym klonem Kim Kardashian! Wystarczył jeden szczegół, by dziewczynka stała się kopią pięknej mamy!

Chicago West miała się nazywać zupełnie inaczej! Kim Kardashian wyjawiła jakie imiona wybrała dla córki na początku. Są zaskakująco normalne!

Świąteczne zdjęcie córek Kim Kardashian to dzisiaj HIT! Internauci dawno nie byli tak rozczuelni


Imię którego dziecka Kim Kardashian jest najbardziej szalone?

×