Szukaj

Polska marka zachwyciła najbardziej wpływową blogerkę na świecie! Nasze gwiazdy już dawno ją pokochały!

Chiara Ferragni Zaquad

Chiara Ferragni promuje polską markę Zaquad

Chiara Ferragni od lat jest uważana za najbardziej wpływową i rozchwytywaną blogerkę modową na świecie, na instagramie obserwuje ją ponad 15 milionów ludzi. Jej osobisty blog i portal The Blonde Salad gdzie prezentuje rzeczy i stylizacje w jej stylu z każdym dniem witają nowych obserwujących, a najważniejsze marki modowe na świecie biją się, by podpisać z nią kontrakt. Nie od dziś wiadomo jednak, że Chiara jest bardzo wybredna w kwestiach reklamowania czegokolwiek. Jej popularność pozwala na odrzucanie propozycji od koncernów wartych miliony, ale również pozwala rozwinąć im skrzydła. Ubrania, kosmetyki czy gadżety promowane przez Ferragni rozchodzą się jak świeże bułeczki, a blogerce wpadła ostatnio w oko… Polska marka!

Dla wielbicieli rodzimego przemysłu i show-biznesu nie będzie to żadna nowość – Chiara na swoim Instagramie pochwaliła markę Zaquad, którą nasze gwiazdy od lat znają, podziwiają i wspierają. W ich kreacjach i ubraniach chodziły już Anna Lewandowska, Dominika Grosicka, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Rozenek czy Maffasion

Nic zresztą dziwnego, bo firmie udaje się trafić nie tylko w gusta wszystkich stylowych fanek, ale również w modowe trendy panujące na całym świecie. Mają przy tym własny, niepowtarzalny styl, który fantastycznie przebija we wszystkich prezentowanych przez nich kolekcjach.

Chiara zachwyciła się sukienkami z półprzezroczystego materiału w urocze gwiazdy.

Ostatnio Anna Lewandowska zapowiedziała na swoim instagramie, że razem z marką Zaquad przygotowała bluzy, które wesprą akcję charytatywną – cel na razie owiany jest tajemnicą.

To bez wątpienia ogromne wyróżnienie dla marki i wielki krok do przodu. Myślicie, że to pozwoli im na dotarcie do zagranicznych gwiazd? Trzymamy kciuki!

Piękne WAGs: Anna Lewandowska, Dominika Grosicka i Marta Glik wspierają przyjaciółkę na otwarciu butiku ZAQUAD

Lara Gessler zmieniła fryzurę! Na otwarciu nowego butiku marki ZAQUAD zadebiutowała kompletnie ODMIENIONA

Julia Wieniawa i Barbara Kurdej-Szatan wyglądają prawie jak siostry! Ubrały identyczne sukienki! Prawdziwy odlot!


Chiara Ferragni zachwycona marką Zaquad foto: The Blonde Salad Instagram

Chiara Ferragni zachwycona marką Zaquad foto: The Blonde Salad Instagram

Anna Lewandowska w ramonesce Zaquad

Anna Lewandowska w ramonesce Zaquad

Katarzyna Zielińska - Gwiazdy kochają ramoneskę ZAQUAD

Katarzyna Zielińska - Gwiazdy kochają ramoneskę ZAQUAD

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×