Szukaj

To już pewne! Cher ogłosiła, że kończy karierę: „Zejdziesz ze sceny teraz, albo nigdy!”

Cher kończy karierę

Cher kończy karierę

Cher kończy karierę

Cher to jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd w światowym show-biznesie. Jest bardzo utalentowana. Swoją karierę rozpoczynała w latach 60-tych. Teraz jednak ogłosiła smutną wiadomość… Zamierza już zejść ze sceny.

Razem z nieżyjącym już Sonnym Bono stworzyli hit I Got You Babe, który podbił Amerykę. Od tamtej pory Cher niejednokrotnie zaskakiwała i szokowała. Zagraniczne media twierdzą, że światowej sławy gwiazda nie może poradzić sobie ze swoim wiekiem. Sądzi, że jest już za stara i najwyższy czas, by skończyć karierę.

Nie lubię tego widoku, kiedy patrzę w lustro i widzę tę starą kobietę, która odwzajemnia mój wzrok. Kiedy musiałam zdmuchnąć 70 świeczek na torcie, mój mózg niemal eksplodował. Dlatego nie chcę wychodzić na scenę i śpiewać w poczuciu, że to już ostatni raz. Wolę się wycofać zawczasu. Więc mówię do siebie: zejdziesz ze sceny teraz, albo nigdy!

Mimo to, przygotowuje się do kolejnej trasy koncertowej, bo wie, że da radę.

Choć z wiekiem jest coraz trudniej to nadal pozostaję aktywna. Mój głos jest mocny, mam siłę biegać po scenie, mieszczę się w swoje kostiumy. Wolę jednak zrezygnować z dalszej kariery teraz, póki mój wiek nie obdarł mnie jeszcze z dobrego głosu i mobilności.

Nie ma co się dziwić, w końcu Cher skończyła już 70 lat. Kiedyś już zapowiadała koniec kariery i jak widać nic z tego nie wyszło. Ciekawe, jak będzie tym razem.

Zobacz także: Koniec kariery młodej polskiej gwiazdy! „Nie wracam do aktorstwa”

Cher kończy karierę

Cher kończy karierę


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×