Szukaj

Najpierw wróżyli jej rychłą śmierć, a teraz ślub! Wspaniałe wieści na temat Cher

Cher

Cher

Cher planuje poślubić 27-letniego tajemniczego mężczyznę. Jeszcze niedawno według tabloidów była na łożu śmierci, a teraz jest zakochana po uszy. Kim jest jej wybranek?

Cher znowu idzie do ołtarza? Magazyn donosi, że kultowa piosenkarka poślubi tajemniczego mężczyznę, który jest od niej o 47 lat młodszy. Kim jest ten bezimienny przystojniak?

Cher bierze ślub z 27-letnim przystojniakiem?

Niedawno ukazał się jej nowy singiel Cher – cover przeboju Abby Chiquitita nagrany po hiszpańsku w celach charytatywnych. Cały dochód ze sprzedaży gwiazda zdecydowała się przekazać na UNICEF.

Traktujmy wszystkie dzieci na świecie, jak własne – zaapelowała na swoim Instagramie.

Zaraz potem media obiegły wieści, że legendarna wokalistka jest na łożu śmierci. Na szczęście doniesienia okazały się mocno przesadzone i tym razem mamy radosną nowinę.

W nowym numerze OK! magazyn podkreśla, że ​​74-letnia Cher urządza ślub swoich marzeń. Okładka zdradza tożsamość jej narzeczonego, jednocześnie stwierdzając, że piosenkarka jest gotowa zaryzykować wszystko dla wielkiej miłości. W publikacji zauważono, że gwiazda nigdy nie zrezygnowała ze znalezienia bratniej duszy, a jej cierpliwość w końcu się opłaciła. Informator twierdzi, że już długo czas po cichu spotykała się ze znacznie młodszym mężczyzną, a niedawno się zaręczyli.

Podobno Cher i jej narzeczony poznali się przez wspólnego znajomego i po kilku miesiącach mężczyzna przeniósł się do jej domu w Malibu.

Cher spotykała się w swoim życiu z wieloma mężczyznami, ale różnili się od jej nowego kochanka. Po prostu tak dobrze się dogadują – mówi informator.

Dodał, że Cher otrzymała od niego 16-karatowy żółty kamień szlachetny. Teraz gwiazda chce zorganizować ślub swoich marzeń.

Cher planuje założyć skandaliczną sukienkę. To częściowo przezroczysta suknia z cekinami z brokatowym nakryciem głowy, zaprojektowanym przez jej dobrego przyjaciela, Boba Mackie – zdradza donosiciel.

Strój pana młodego będzie inspirowany Elvisem. Cher ma nadzieję, że jej syn Chaz pójdzie do ołtarza i poprosiła swojego młodszego syna, Elijaha, o wykonanie specjalnej piosenki na przyjęciu. Jeśli chodzi o listę uczestników, w publikacji podano, że mają tam być gwiazdy z listy A, takie jak Dolly Parton i Tina Turner.

Piosenkarka podobno zszokowała swoich przyjaciół, nie biorąc udziału w spotkaniach i nie dbając o nich, ponieważ jest zakochana.

Cher przysięga, że ​​to już na wieczność. Ma świetnego faceta, a do tego mówi o zajęciu się polityką, a może nawet o odbyciu ostatniej trasy koncertowej ze swoim mężczyzną obok niej.

Kim jest wybranek? To pozostaje ciągle tajemnicą.


Cher szykuje się do ślubu

Cher szykuje się do ślubu

Cher

Cher

Cher

Cher

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×