Szukaj

Tabloid donosi o złym stanie Cher: „Jest na łożu śmierci”. Podobno walczy z ciężką chorobą

Cher

Cher

Cher umiera na bardzo rzadką chorobę. Objawy są zastanawiające, lekarze nie wiedzą, co jej dolega, a tabloid podsuwa dowody, że wielka gwiazda jest na łożu śmierci.

Cher jest umierająca. Takie niepojące doniesienia płyną do nas zza oceanu. Jeszcze niedawno ukazał się jej nowy singiel – cover przeboju Abby Chiquitita nagrany po hiszpańsku w celach charytatywnych. Cały dochód ze sprzedaży gwiazda zdecydowała się przekazać na UNICEF.

Traktujmy wszystkie dzieci na świecie, jak własne – zaapelowała na swoim Instagramie.

A tu takie straszne wieści. Jakie przesłanki przedstawia magazyn?

Czy Cher jest umierająca?

Chora Cher puka do drzwi do nieba głosi nagłówek nowego artykułu w Globe. Magazyn twierdzi, że Cher jest strasznie chora, ma problemy z oddychaniem i nie może wstać z łóżka. Przyjaciele piosenkarki są przekonani, że ​​jej dni są policzone.

Wytwórnia rzekomo niepokoi się także, zwłaszcza po tym, jak legendarna artystka estradowego napisała na Twitterze, że jest bardzo chora i zbyt słaba, aby wziąć udział w ostatnich protestach przeciwko rasizmowi, zaistniałej po tragicznej śmierci George’a Floyda.

Cher nie przegapiłaby marszów, gdyby absolutnie nie mogła wstać. Wszyscy są przekonani, że leży na łożu śmierci – informuje osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy.

Opowiada o tym, jak piosenkarka radziła sobie z wirusem Epsteina-Barra od lat 80. XX wieku, który teraz pozostawił ją przygnębioną i przykutą do łóżka przez wiele miesięcy, ale także zrobił spustoszenie w nerkach i sercu artystki.

Ludzie cierpiący na chroniczne zmęczenie mogą zachować tę chorobę do końca życia. To może nie potrwać dłużej – mówi lekarze, który jednak nigdy nie badał gwiazdy.

Miejmy nadzieję, że doniesienia okażą się przesadzone, a Cher dotknęła jedynie chwilowa niedyspozycja.


Cher

Cher

Cher

Cher

Cher

Cher

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×