Szukaj

Od razu widać, ze George, Charlotte i Louis to królewskie dzieci. Robią to samo, co monarchini, a są jeszcze takie malutkie

Elżbieta II

Elżbieta II

Charlotte, George i Louis ku ogromnemu zadowoleniu Elżbiety II, zaczęły podzielać jej hobby. Sędziwa monarchini już nie może się doczekać, kiedy wspólnie oddadzą się ulubionej czynności. 

Królowa Elżbieta II sprawuje funkcję królowej Wielkiej Brytanii od 1952 roku i jest najdłużej panującym monarchą w historii świata. Mimo sędziwego wieku królowa nadal jest bardzo aktywna – spaceruje, prowadzi samochód, a nawet jeździ konno.

Jest także żywo zainteresowana tym, co robią i jak się rozwijają jej prawnuki. Najnowsze doniesienia bardzo ją uszczęśliwiły. Od razu widać, ze George, Charlotte i Louis to królewskie dzieci, bo nawet nie zdając sobie jeszcze sprawy do końca, z jakiej rodziny pochodzą, przejęły zainteresowania prababci.

William i Kate nie ukrywają, że nie poinformowali swoich dzieci, o tym, jakie funkcję w przyszłości będą sprawować. Tak więc żadne z nich nie jest świadome, w jakiej rodzinie przyszło im się wychowywać:

Jeśli chodzi o naszą rodzinę, to jesteśmy bardzo normalni. Kocham moje dzieci w taki sam sposób, jak każdy ojciec i mam nadzieję, że George kocha mnie tak samo. Będzie jednak czas i miejsce, by wytłumaczyć mu, jaką rolę będzie pełnił. Teraz jest to tylko kwestia utrzymania bezpiecznego, stabilnego środowiska wokół niego i okazywania jak największej miłości – mówił William w jednym z wywiadów.

Dzieci Kate i Williama pokochały jazdę konną

Wygląda na to, że troje dzieci księcia i księżnej Cambridge zainspirowało się swoją prababką, królową Elżbietą II. Wiele czasu spędzili na doskonaleniu umiejętności jeździeckich na swoich pierwszych kucykach.

Książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis, który w przyszłym miesiącu skończy trzy lata, podążali śladami Jej Królewskiej Mości i stali się zapalonymi jeźdźcami, jak podaje The Times.

Trio, które szlifowało swoje umiejętności na własnych kucykach, spędzając czas w Anmer Hall, ich wiejskim domu w Norfolk, będzie świetnymi towarzyszami dla 94-letniej królowej, która jeździ konno od zaledwie czwartego roku życia. Oczekuje się, że tego lata dzieci spędzą czas z monarchinią, którą czule nazywają Gan Gan, w Windsorze i Balmoral, kiedy tylko zostanie zniesiona blokada. Podobno Elżbieta II bardzo interesuje się postępami jej prawnuków w siodle.

George wyglądał pewnie w siodle podczas tournée Cambridge’ów po Kanadzie w 2016 roku i doniesiono, że brał lekcje jazdy konnej na kucu szetlandzkim należącym do kuzynki księcia Williama, Zary Tindall. Z doniesień wynika, że bakcyla złapało także jego młodsze rodzeństwo.

Księżniczka Charlotte zaczęła brać lekcje w wieku zaledwie 17 miesięcy, a Kate powiedziała jeździeckiej trzykrotnie złotej medalistce olimpijskiej Natashy Baker, że może powtórzy jej drogę do wielkich sukcesów.

Zwiększone zainteresowanie dzieci jazdą na kucykach w ostatnich miesiącach mogło pomóc im poradzić sobie z utratą ich cocker spaniela Lupo, który odszedł w listopadzie. Mówi się, że książę William jest podekscytowany tym, że jego pociechy mają takie hobby. On sam jako dziecko nauczył się jeździć konno od księcia Walii i nieżyjącej już Diany w Highgrove.

W zasadzie cała rodzina jest podekscytowana tym, że młodzi Cambridge’owie z przyjemnością kontynuują rodzinne tradycje. Tylko patrzeć, jak któreś z nich powtórzy sukces kuzynki, Zary Tindall, która w 2012 roku zdobyła srebrny medal olimpijski w Londynie.


Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×