Charlize Theron na Oscarach odtworzyła legendarne selfie gwiazd. Jej post jest dzisiaj hitem internetu

Oscary 2020 – selfie Charlize Theron

Oscary 2020 – selfie Charlize Theron

Charlize Theron pokazała selfie z Oscarów 2020, które idealnie nawiązuje do fotografii sprzed 6 lat. Aktorka zapozowała w doborowym towarzystwie. Dziś o jej zdjęciu mówi cały świat.

Pamiętacie słynne selfie, które Bradley Cooper zrobił na rozdaniu Oscarów w 2014 roku? Kogo na nim nie ma… W słynnym ujęciu pojawiła się cała śmietanka towarzyska Hollywood, są Brad Pitt, Meryl Streep, Julia Roberts oraz wiele innych gwiazd. Nic dziwnego, że fotografia w ciągu kilku godzin pobiła rekord popularności na Twitterze.

Oscarowe selfie z 2014 roku, Ellen Degeneres Twitter

Oscarowe selfie z 2014 roku, Ellen Degeneres Twitter

Tym razem śladami Coopera postanowiła pójść aktorka i producentka filmowa Charlize Theron. We wtorek opublikowała urocze selfie, ukazujące momenty z niedzielnej ceremonii rozdania Oscarów. U jej boku na widowni pojawiła się jej matka – Gerda Maritz. I mimo że aktorka nie zdobyła statuetki za najlepszą aktorkę pierwszoplanową, to po zdjęciach widać, że i tak dobrze się bawiła.

Charlize Theron – selfie z Oscarów 2020

Na jednym z ujęć aktorka Bombshell pozuje z matką oraz kilkoma innymi gwiazdami, które zasiadły na widowni w Dolby Theatre. Do wspólnego selfie z Charlize zapozowali Tom Hanks i jego żona Rita Wilson, Salma Hayek oraz Regina King i Rami Malek.

Na zabawnym zdjęciu możemy zobaczyć w tle reakcję pozostałych uczestników wydarzenia. Niektórzy patrzą na bohaterów wieczoru z podziwem, inni próbują się uśmiechać, tak jakby chcieli zapozować razem z nimi. Efekt jest przeuroczy.

View this post on Instagram

Good company. #Oscars2020

A post shared by Charlize Theron (@charlizeafrica) on

W dobrym towarzystwie – napisała pod zdjęciami Charlize, dodając hashtag #Oscars2020.

Theron nie zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki za rolę w filmie Bombshell, jednak film został wyróżniony za charakteryzację, głównie dzięki niewiarygodnej transformacji Theron w prezenterkę telewizyjną Megyn Kelly. Proces ten obejmował drobiazgowe zastosowania protetyczne na twarzy gwiazdy. Nagrodę odebrał charakteryzator Kazu Hiro.


Grupowe selfie Charlize Theron z Oscarów, Instagram

Grupowe selfie Charlize Theron z Oscarów, Instagram

Charlize Theron z mamą, Instagram

Charlize Theron z mamą, Instagram

Charlize Theron na Oscarach 2020, Instagramj

Charlize Theron na Oscarach 2020, Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×