Channing Tatum pierwszy raz pokazał twarz 8-letniej córeczki Everly. Fani nie mają wątpliwości do kogo jest podobna

Channing Tatum

Channing Tatum

Channing Tatum zaskoczył swoich fanów. Aktor po raz pierwszy pokazał w sieci zdjęcie swojej 8-letniej córeczki. Internauci nie mają wątpliwości do kogo podobna jest Everly.

Channing Tatum, to amerykański aktor, któremu wielką sławę przyniosła rola w filmie Step up. Wcielił się tam w postać młodego i zbuntowanego chłopaka, dla którego życie nie miało zbyt wielu zasad. Podczas jednego z chuligańskich wybryków został zatrzymany, a za zniszczenia, których dokonał, skazany na prace społeczne w szkole artystycznej. Tam poznał swoją filmową ukochaną, dzięki której wyszedł na prostą. Połączyła ich miłość do tańca.

Uczucie, które na ekranie połączyło go z Jenną Dewan szybko przeniosło się także do realnego świata. Krótko po zakończeniu zdjęć do produkcji aktorska para zaczęła się spotykać. Ich miłość okazała się na tyle poważna, że doprowadziła dwójkę zakochanych przed ołtarz. Pobrali się w 2009 roku w Malibu. Niestety relacja ta dobiegła końca. W 2018 roku małżonkowie definitywnie się rozstali, nad czym ubolewało wielu fanów.

Channing Tatum pierwszy raz pokazał twarz córki

Channing i Jenna przez wiele lat tworzyli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Miłośnicy filmu Step up bardzo kibicowali ich związkowi. Chociaż małżonkowie nie są już razem, to owocem ich związku pozostaje córeczka Everly. Dziewczynka przyszła na świat cztery lata po ich ślubie. Urodziła się w Londynie. Rodzice ośmiolatki są bardzo aktywnie w social mediach i wiadomo, że dzielą się opieką nad dzieckiem.

Co jakiś czas na ich profilach na Instagramie można zobaczyć zdjęcia, na których towarzyszy im Everly. Jak do tej pory jednak nie pokazywali twarzy pociechy w mediach. Channing postanowił to zmienić i zapozował z córką na plaży. 41-latek pochwalił się czasem spędzonym razem z pociechą, a do postu dodał piękny opis wspólnej zabawy.

Jesteś moim maleństwem, jesteś wszystkim! Jesteś moim światem i moim sercem. Patrzyłaś na pełnię księżyca na tym zdjęciu i opowiadałaś mi przepowiednię syreny o pełni, a potem wbiegliśmy do wody i szukaliśmy jej. Bawiliśmy się świecącymi pałeczkami w nocnej wodzie, wołaliśmy syreny. Powiedziałaś, że dotknęłaś  syreny i zobaczyłeś jej ogon. Haha pewnego dnia to przeczytasz i mam nadzieję, że się pośmiejesz. Bawimy się wspaniale.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów. Nie ukrywają oni, że dziewczynka jest bardzo podobna do swojej mamy.

  • Pierwszy raz widzimy jej buźkę. Jest taka śliczna.
  • Jaka ona piękna. Widzę podobieństwo do mamy.
  • Urocza dziewczynka.
  • Wydaje mi się, że bardziej przypomina mamę. Jest piękna.

Komplementów pod zdjęciem ojca z córką nie brakuje. A wam jak się wydaje, do kogo bardziej podobna jest Everly?


Channing Tatum z córką Everly

Channing Tatum z córką Everly

Channing Taum i Jenna Dewan rozstali się

Channing Taum i Jenna Dewan rozstali się

Channing Taum i Jenna Dewan rozstali się

Channing Taum i Jenna Dewan rozstali się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×