Jennifer Aniston skradła serce przystojnego aktora. Tylko patrzeć jak tabloidy będą pisać o ich romansie

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston skradła serce niezłego przystojniaka. Najlepsze jednak, że nawet sobie z tego nawet nie zdaje sprawy, a on już planuje, jak wkraść się w jej łaski. Kto tak bardzo zauroczył się w gwieździe Przyjaciół?

Jennifer Aniston, odkąd rozwiodła się z Justinem Theroux, jest jedną z najgorętszych i najbardziej pożądanych partii w Hollywood. Oficjalnie nie przyznała się do randkowania, natomiast bulwarówki mają prawdziwe używanie. Nie ma tygodnia, aby nie rozpisywały się na temat jej nowych podbojów. Łączy się ją z największymi przystojniakami, z Russellem Crowe na czele. O tym, że podobno ma romans z byłym mężem, Bradem Pittem nawet nie wspominamy. Te pogłoski jeszcze przybrały na sile, odkąd spotkali się na gali SAG Awards i wymienili serdecznościami.

Jennifer nie komentuje tych rewelacji. Tymczasem pojawił się kolejny przystojniak, któremu skradła serce.

Jennifer Aniston ma nowego adoratora

Channing Tatum, bo o nim mowa, szukał miłości od czasu ostatniego rozstania ze swoją dziewczyną Jessie J, które miało miejsce na początku zeszłego roku. Wygląda na to, że poprosił swoją nową partnerkę filmową, Sandrę Bullock, o przedstawienie go swojej odwiecznej miłości, jaką jest właśnie Jennifer Aniston.

Channing polubił Jen, odkąd grała w Przyjaciołach. Próbował wszystkich sztuczek, aby zdobyć jej numer, ale nie udało mu się to. Teraz pracuje z Sandrą, któa jest jedną z najlepszych przyjaciółek Aniston, więc czuje, że znalazł się blisko. Już on i Sandy dobrze się dogadują i aktor ma nadzieję, że ona zechce zagrać  Kupidyna – donosi informator New Idea.

40-letni Channing ma ogromną nadzieję, że teraz uda mu się dotrzeć do Aniston. Spotkanie z nią to jego marzenie. Chciałby po prostu spędzić z Jen choćby pięć minut. Myśli, że może ją namówić na randkę i to jest jego ostateczny cel. Planuje przeprowadzić pełną uroku ofensywę. Najpierw planuje oczarować Sandrę Bullock, a potem, jak ona już będzie po jego stronie,  ruszy podbijać serce Aniston. Czy mu się to uda?


Channing Tatum

Channing Tatum

Channing Tatum

Channing Tatum

Jennifer Aniston - nowa fryzura

Jennifer Aniston - nowa fryzura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×