Szukaj

Przystojny Channing Tatum jest szczęśliwie zakochany. Nigdy nie zgadniecie, co wyznał swojej partnerce!

Channing Tatum zakochany

Channing Tatum zakochany

Channing Tatum zakochany

Channing Tatum i Jessie J to jedna z gorętszych par światowego show-biznesu. Chociaż spotykają się od niedawna, padają między nimi poważne deklaracje. Tak jak w dniu urodzin piosenkarki, kiedy aktor całemu światu ogłosił ważną wiadomość. 

Channing Tatum jeszcze w zeszłym roku był żonaty z  Jenną Dewan. Para postanowiła się jednak rozstać, bo jak zgodnie stwierdzili dawni kochankowie, coś się między nimi wypaliło:

Zdecydowaliśmy się na separację. Zakochaliśmy się w sobie wiele lat temu i to była magiczna podróż. Absolutnie nic nie zmieniło się w tym, jaką miłością się darzymy, ale miłość to piękna przygoda, która prowadzi nas teraz zupełnie innymi ścieżkami. Nie ma tu sekretów czy podejrzanych wydarzeń, które byłyby podwalinami tej decyzji – po prostu dwoje najlepszych przyjaciół, którzy zdecydowali, że czas na odrobinę przestrzeni i którzy chcą pomóc sobie wieść najbardziej radosne i spełnione życie jakie tylko można – napisali w oficjalnym oświadczeniu.

Tatum szybko stanął jednak na nogi i znalazł pocieszenie w ramionach piosenkarki Jessie J. Jak donoszą zagraniczne portale, spotykają się od kilku miesięcy i układa się między nimi wspaniale.

Para, chociaż nie afiszuje się związkiem w mediach społecznościowych, jest bardzo w sobie zakochana. Świadczyć może o tym fakt, że w dniu urodzin Jessie J, Channing Tatum zdobył się na bardzo romantyczny gest. Na swoim Instagramie umieścił zdjęcie ukochanej, do której dołączył romantyczny opis:

Życzę Ci szczęśliwego dnia pełnego miłości i światła. Przyszłaś na ten świat tego dnia i rozpaliłaś go. Pobłogosławiłaś nasze oczy, nasze uszy, nasze serca i nasze życie. Więc dziękuję za bycie z tobą. Jesteś taka wyjątkowa. Wszystkiego najlepszego kochanie – opisał fotografię.

Jak myślicie para będzie razem?

 

 

 

 

Channing Tatum i Jenna Dewan rozstali się! Ich miłość zaczęła się na planie “Step Up”

Szczuplutka Katie Holmes na zakupach! Jak ona schudła!

Gwiazdy na MTV Movie Awards 2017: Emma Watson, Zac Efron, Cara Delevingne [GALERIA + ZWYCIĘZCY]

 


Channing Tatum i Jessie J. są razem

Channing Tatum i Jessie J. są razem

Jessie J. zdjęcie z wakacji

Jessie J. zdjęcie z wakacji

Jessie J. wypoczywa w tropikach

Jessie J. wypoczywa w tropikach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×