Chajzer i Ohme odlecieli w „DDTVN”. Alicja Janosz śpiewa „Tetris”, a w tle TAKIE sceny! Myśleli, że widzowie tego nie zobaczą?

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Alicja Janosz

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Alicja Janosz

Alicja Janosz w Dzień Dobry TVN zaśpiewała nowy singiel Tetris. Gdy występowała na scenie śniadaniówki, w tle Filip Chajzer i Małgorzata Ohme odstawili niezłą szopkę. Nie wiedzieli, że kamera wciąż ma ich na oku.

Alicja Janosz 20 lat temu wygrała Idola. W czerwcu 2002 roku Polacy zdecydowali, że to ona ma najlepszy głos spośród wszystkich uczestników show. Na fali popularności wydała debiutancką, sprzedaną w nakładzie 30 tys. sztuk płytę Ala Janosz, po której nagrała jeszcze kilka singli. Rok po finale widowiska reprezentowała Polskę na Światowym Idolu, gdzie zajęła 7. miejsce. Format przypominał Eurowizję, tyle że kandydaci z poszczególnych państw śpiewali nie swoje piosenki, a covery wykonywane wcześniej w lokalnych wersjach programu.

Po dwóch latach życia w trasie Alicja zdecydowała się usunąć w cień. Kolejną płytę – Vintage – wydała dopiero w 2011 roku, a pięć lat później wypuściła jeszcze jeden krążek Retronowa. Teraz pracuje nad kolejnym, a zapowiedzią tego, co usłyszymy, jest utwór Tetris, który zbiera bardzo dobre recenzje w sieci.

Na YouTubie pod oficjalnym teledyskiem pojawia się wiele głosów, że najnowsze dzieło Janosz jest najlepszym w jej solowej karierze (Alicja występuje też jako wokalistka HooDoo Band – red.). Wielu z komentujących liczy, że będzie mogło usłyszeć Tetris w radiu:

  • Świetne! Refren wkręca się w głowę, piosenka powinna zaistnieć. Gratuluję serdecznie.

  • Gratulacje! Alicja piosenka naprawdę radiowa rytmiczna podejrzewam, że usłyszymy ją za chwilę w radiu.

  • Ale to ładne w każdym wymiarze, brzmieniowym, wizualnym super.

  • Bardzo to smaczne. Ta zabawa słowem. Świetnie to brzmi. Gratki i powodzenia.

  • Mega!!! Alu, takich piosenek nam trzeba… Prawdziwych … nie Top, nie trendy, a z duszą i wartościowym przekazem.

Wraz z premierą ruszyła promocja singla. Z tej okazji Alicja została zaproszona do Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała co nieco o swojej propozycji, a na koniec zaśpiewała ją na żywo.

Wracam z moimi piosenkami, które napisane są z poziomu serca, które skomponowałam w większości na pianinie. […] Tak się zmieniłam, że dziś czuję już siebie i stoję po swojej stronie. Powstała płyta, której nie planowałam, ale okazało się, że jestem na to gotowa – stwierdziła Alicja i dodała: – Chcę śpiewać wartościowe teksty, chce powodować, że ludzie nie tylko będą się dobrze bawić i tańczyć, ale też dotykać środka tego, kim jesteśmy.

Wielu widzów mogło potupać nóżką w rytm chwytliwego rytmu, ale jeszcze ciekawiej było w studiu, czego kamery śniadaniówki nie pokazały na ekranie.

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme tańczą do piosenki Alicji Janosz Tetris

O tym, że piosenka Alicji ma spory potencjał, by stać się przebojem, świadczą reakcje w studiu porannego show. Gdy wokalistka śpiewała szybko wpadający w ucho refren, Filip Chajzer i Gosia Ohme dali się ponieść emocjom, tańcząc razem na kanapie. Ich szaleństwa stanowiły ciekawe tło dla muzycznej gwiazdy odcinka i raczej nie miały wypłynąć do sieci.

Całą sytuację nagrali administratorzy strony Dzień Dobry TVN na Instagramie. W galerii publikujemy kilka screenów, a poniżej nasz najświeższy wywiad z bohaterką artykułu.


Alicja Janosz śpiewa Tetris w Dzień Dobry TVN
Szaleństwa Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme w studiu DDTVN podczas występu Alicji Janosz

Szaleństwa Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme w studiu DDTVN podczas występu Alicji Janosz

Szaleństwa Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme w studiu DDTVN podczas występu Alicji Janosz

Szaleństwa Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme w studiu DDTVN podczas występu Alicji Janosz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×