Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Rozjuszony Cezary Żak bardzo ostro odpowiedział przeciwnikom Jurka Owsiaka! Trochę się naraził bo jest twarzą TVP!!

Cezary Żak pomógł Magdzie


Cezary Żak w stanowczych słowach broni Owsiaka

Cezary Żak rzadko bywa na salonach, szczególnie teraz gdy nie gra już w hicie TVP Ranczo. aktor raczej unika życia salonowego. Jednak ostatnie wydarzenia związane z WOŚP sprowokowały Żaka do reaktywacji. Głównym powodem jego reakcji był artykuł, który pojawił się na stronie progressforpoland.com. w którym opisano, jak wygląda świat „odwróconego serca”, czyli symbolu wykorzystywanego przez przeciwników Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pierwszy raz “odwrócone serce” zobaczyłem kilka lat temu. Zawiesił je na FB jakiś internauta, który nawoływał do bojkotu WOŚP. Było to czerwone serduszko, tylko odwrócone, z napisem: “nie daję Owsiakowi” – zaczął swój artykuł Dariusz Wiśniewski.

Autor opisał, dalej jak wygląda świat odwróconego serca

  Jest z pewnością podzielony. I zimny. Każdy Polak, każde polskie dziecko, każdy chory, jest ideologicznie zabarwiony. Ma dodatni, albo ujemny znak. Jest najpierw członkiem partii, dobrej albo złej, jest ateistą albo katolikiem, dobrym sortem albo złym, patriotą albo zdrajcą, ma zły albo dobry życiorys etc.. I dopiero potem, na samym końcu – jest istotą ludzką – stwierdził.

Ale “odwrócone serce” nie jest tylko czystą negacją dobrej woli. Zawiera też sugestywną wizję. Przede wszystkim, przekonuje, że świat bez podziałów jest fałszywy i nienaturalny. Nie jest więc dziełem boskim. “Odwrócone serce” ma też swoje miłosierdzie. Też może organizować akcje pomocowe. Ale już tylko na dzieci wybrane np. z rodzin katolickich, z rodzin smoleńskich albo pod warunkiem, że rodzice należą do takiej albo innej partii politycznej, są prawdziwymi Polakami, a nie udawanymi – dodał.

Ten ciekawy artykuł ochoczo udostępnił na swojej stronie Cezary Żak, dodając do niego ostry komentarz. Żak zacytował mistrza –   marszałka Józefa Piłsudskiego i jego słynne zdanie.

Naród wspaniały, tylko ludzie ku**y” – napisał Żak

Krótki post Żaka wywołał lawinę komentarzy.

Niestety cytat z Piłsudskiego oddaje całą prawdę o zdarzeniu – stwierdził jeden z internautów

W punkt, panie Cezary, ten cytat… – dodał kolejny

Oczywiście znalazły się także osoby, którym wpis aktora do gustu nie przypadł

  Wstyd panie Cezary Żak, wstyd – skomentowała internautka

A wy co o tym sądzicie?

Monika Miller rozsadziła wszystkie noworoczne niusy! Kontrowersyjna wnuczka premiera pozuje jak Matka Boska z dzieciątkiem!

 

Wielka tragedia w życiu Jana Klimenta i jego pięknej żony! Małżonkowie stracili kogoś bardzo bliskiego

 

Ile zarabia Jerzy Owsiak na WOŚP? Takiej kwoty mało kto by się spodziewał…

 

Popierasz stanowisko Jurka Owsiaka?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×