Cezary Żak o rozwodzie z Katarzyną Żak. Nagranie słów aktora trafiło do sieci: „To jest dobry temat”

Cezary Żak o rozwodzie z Katarzyną Żak

Cezary Żak o rozwodzie z Katarzyną Żak

Cezary Żak w najnowszym wywiadzie powiedział o rozwodzie z Katarzyną Żak. Z czego się zwierzył znany aktor?

Cezary Żak i Katarzyna Żak są ze sobą już prawie 37 lat. Pobrali się w 1985 roku w bardzo młodym wieku. Ona miała zaledwie 21 lat, natomiast on 24. Rodzice nie pochwalali ich decyzji, twierdząc, że są jeszcze zbyt młodzi i nieodpowiedzialni.

Mama Cezarego zresztą w ogóle nie wyobrażała sobie, że on się kiedykolwiek ożeni. Chciała, by po ukończeniu szkoły teatralnej wrócił do domu i trochę z nią pomieszkał. Ale my postawiliśmy na swoim. Żeby zarobić na ślub, wyjechaliśmy do Francji, gdzie pracowaliśmy fizycznie, remontując mieszkania. Wróciliśmy, wyprawiliśmy wesele i jeszcze starczyło na dwa fotele z komisu – wyznała Katarzyna Żak w wywiadzie dla Gali.

Oboje mają dość trudne charaktery. Są indywidualistami i mają swoje zdania, czasem odmienne. Jednak nie kryją swoich emocji, wręcz przeciwnie nie brakuje ich w tym małżeństwie. Oboje zrobili kariery – są jednym z najbardziej znanych aktorskich małżeństw w Polsce, wychowali córki. Są razem już bardzo długo, a mimo to nie milkną plotki o tym, że się rozwodzą.

Jak te pogłoski skomentował Cezary Żak?

Cezary Żak o rozwodzie z Katarzyną Żak

Pogłoski o rozstaniu znanej pary co jakiś czas obiegają media. Do sieci właśnie trafiło nagranie, na którym Cezary mówi o rozwodzie ze swoją żoną. Aktor był gościem audycji Szymona Majewskiego. Przyznał między innymi, że żona często strofuje go, zwłaszcza gdy bywa niegrzeczny w stosunku do gości.

Czasem jestem bezczelny w stosunku do gości, w stylu, że „ja wiem najlepiej”. Kasia mnie wtedy ściąga na ziemię i pyta: „Jak ty się zachowujesz?!”.

I dlatego co roku piszą, że się rozwodzicie? – zaśmiał sie na te słowa Szymon Majewski.

To jest dobry temat. Teraz już mi to lata. Już od lat tak piszą. Jak moje dzieci były młodsze, to czytały, że się rozwodzimy i mojej mamie było przykro. U fryzjera dostawała kolorowe gazety i zawsze pani Jadzia mówiła: „Pani Halinko, pani widzi? Synek się rozwodzi”. I mama zawsze dzwoniła do mnie: „Jak to się rozwodzicie?!”, a ja mówię: „Mamo, widzieliśmy się tydzień temu. Czy wyglądaliśmy na pokłócone małżeństwo, które się rozwodzi?”.

Mama Cezarego bardzo przeżywała plotki. Skąd wzięły się powtarzające się od czasu do czasu podejrzenia o rozstaniu?

Nie wiem skąd się to wzięło. Kiedyś, z 15 lat temu, zrobiono nam z Kasią zdjęcia, jak byliśmy od siebie odwróceni. I chyba z tych zdjęć wysnuto wniosek, że coś się psuje w naszym małżeństwie. (…) Co roku, jak jest lato, w sierpniu, jak jest nasza rocznica ślubu, to czekamy z Kasią, w której to gazecie, czy w którym portalu pojawi się informacja o naszym rozwodzie. Co roku tak jest. Śmieszy nas to potwornie. Czasami dementujemy. Czasami ktoś wrzuca do sieci nasze zdjęcie, na którym się całujemy i pisze „O tak się rozwodzą” – wyznał Cezary Żak.

Czy słowa Cezarego rozwieją wszystkie wątpliwości? Lubicie Żaków i ich role?

Małżonkowie przez lata byli gwiazdami serialu Ranczo. Razem pojawiali się na planie, a Kasia w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, co myśli powrocie kultowej produkcji na ekrany. Całość obejrzycie poniżej.


Katarzyna Żak i Cezary Żak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Żak i Cezary Żak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Cezary Żak przeszedł metamorfozę. Katarzyna Żak pokazała nowe zdjęcie męża

Cezary Żak przeszedł metamorfozę. Katarzyna Żak pokazała nowe zdjęcie męża

Cezary i Katarzyna Żakowie - Sylwester 2020

Cezary i Katarzyna Żakowie - Sylwester 2020

Komentarze