Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Cezary Żak apeluje o pomoc, a internauci krytykują. Odpowiedź aktora miażdży!

Cezary Żak pomógł Magdzie


Cezary Żak apeluje o pomoc dla chorej Magdy

Dzięki internetowi dużo się zmieniło w naszym życiu. Wrzucona do sieci informacja zaczyna krążyć, żyć własnym życiem i w krótkim czasie mogą ją zobaczyć miliony ludzi. W ten sposób można zrobić dużo złego, ale można też zrobić wiele dobrego i pomóc komuś, kto tej pomocy naprawdę potrzebuje.

Cezary Żak – aktor znany z takich produkcji jak Ranczo, Hotel 52 czy Druga Szansa zobaczył ostatni na Facebooku dramatyczny apel matki chorej dziewczynki:

Byliśmy wtedy nad morzem. W wakacyjną sielankę wdarł się jednak ból. Madzia zaczęła skarżyć się na to, że boli ją nóżka (…) Nie przypuszczałam nawet, że ten ból to był pierwszy symptom, że oznacza coś naprawdę bardzo, bardzo złego – pisze w apelu mama małej Magdy

Okazało się, ze dziewczynka choruje na nowotwór kości, straszną i bolesną chorobę. Rak jest już w tak zaawansowanym stadium, że nastąpiły przerzuty do płuc. Dziewczynka przeszła w sumie 14 operacji, czeka na 15. Lekarze zalecają terapię nierefundowanym lekiem, który w połączeniu z chemioterapią daje szansę na remisję choroby. Koszt dwóch dawek, które wystarczą na miesiąc kuracji, to 5 tysięcy złotych. 

Po przeczytaniu apelu zrozpaczonej matki, Cezary Żak nie zastanawiał się nawet chwilę i zaapelował do swoich fanów:

Pomóżmy Madzi. Kto może niech wyśle, ile może. Ja już wysłałem…

Kilka godzin po publikacji apelu, aktor z radością oznajmił, że zbiórka została zakończona:

Na przekór tym wszystkim idiotom, którzy uważają, że robię to dla lansu śpieszę donieść, że zbiórka dla Madzi została zakończona i lek się udało kupić. Mam nadzieję, że i trochę w tym mojej zasługi po publikacji na moim „fanpagu”.

Szanujemy bardzo. Oby więcej takich ludzi.

Piękny gest Dominiki i Sebastiana Kulczyków. Przekazali (szok!) 100 milionów złotych na szczytny cel!

Na przekór tym wszystkim idiotom,którzy uważają,że robię to dla lansu śpieszę donieść,że zbiórka dla Madzi została zakoń…

Opublikowany przez Cezary Żak na 13 lipca 2017

Cezary Żak - Pytanie na Śniadanie 04.03.2017

Cezary Żak apeluje o pomoc dla chorej Magdy

Wspierasz akcje charytatywne?Komentarzy: 4


Gość | 14 lipca 2017, 09:21

No i ?Przeciez jest Zydem.


Gość | 13 lipca 2017, 20:54

A to nie jest semicki temat, tylko pomocowy! Cezary Żak zaś brzeski, z Brzegu i jaki teatralny „Kontrabasista”. !!!! Koniec i bomba, kto nie widział, ten trąba!!!


Gość | 13 lipca 2017, 17:32

Zydowski Zak .


Gość | 13 lipca 2017, 17:32

Zydek ma twarz jak z sylikonu.


Dodaj komentarz
×