Cezary i Edyta Pazura przekazali na WOŚP prawdziwy rarytas! O tym nawet nie śnili ich wierni fani! [WIDEO]

Edyta Pazura aukcja WOŚP

Edyta Pazura aukcja WOŚP

Cezary Pazura wystawił na licytację WOŚP pobyt w swojej willi

Cezary Pazura z żoną Edytą dołączyli do 27 Finału WOŚP. Małżonkowie przekazali na licytację oryginalną niespodziankę. Na aukcji WOŚP można wylicytować pobyt w luksusowej willi państwa Pazurów.

13 stycznia ruszył 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od rana pod Pałacem Kultury trwają imprezy transmitowane przez TVN. Tradycyjnie w akcję zaangażowało się wiele polskich gwiazd, które biorą udział w licznych zbiórkach, ale przede wszystkim znani z pierwszych stron gazet celebryci przekazują na licytacje drogocenne przedmioty, pamiątki, zaproszenia na kolacje, spotkania, bilety na wydarzenia kulturalne.

Wśród gwiazd wspierających tegoroczny 27 finał WOŚP jest także Cezary Pazura  z żoną Edytą. Małżonkowie w tym roku przekazali na rzecz fundacji coś niebywale oryginalnego. Cezary z Edytą wystawili na bowiem charytatywnej aukcji weekend w ich willi nieopodal Ostródy.

Gwiazdor nagrał film, w którym serdecznie zaprasza do licytowania, przy okazji zaprezentował także luksusy w jakich szczęśliwy nabywca spędzi czas. Zapowiada się bardzo luksusowo:

Dom oferuje prywatny basen, kuchnię oraz widok na jezioro. Do dyspozycji Gości jest także prywatna strefa na plaży, zaplecze do uprawiania sportów wodnych i czynny w sezonie odkryty basen. Willa dysponuje tarasem i 4 oddzielnymi sypialniami – informuje Cezary.

Licytacja weekendu w domu państwa Pazurów trwa do 17 stycznia:

Jak zawsze naszym głównym celem jest pomoc tym najbardziej potrzebującym. GRAMY RAZEM! Ja i Ty! Sam świata nie zmienię, ale razem możemy wszystko – dodał Cezary Pazura

Skusicie się?

Tak gwiazdy wspierają WOŚP 2019: Martyna Wojciechowska, Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin, Filip Chajzer, Małgorzata Socha, Karolina Malinowska, Radosław Majdan

Gwiazdy na finale WOŚP 2019: Przemek Kossakowski, Karolina Ferenstein-Kraśko, Maja Ostaszewska, Piotr Kraśko, Omenaa Mensah, Weronika Książkiewicz

Odjechana aukcja Agnieszki Chylińskiej na WOŚP 2019! Tego nie kupicie w sklepach!


Cezary i Edyta Pazura - WOŚP 2019

Cezary i Edyta Pazura - WOŚP 2019

Cezary Pazura i Rita pazura w świątecznych piżamach

Cezary Pazura i Rita pazura w świątecznych piżamach

Cezary Pazura dom na święta

Cezary Pazura dom na święta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×