Cezary Pazura wspomina pierwszy poród Edyty. Doświadczyli przykrych scen. Potraktowano ich jak intruzów

Cezary Pazura i Edyta Pazura

Cezary Pazura i Edyta Pazura

Cezary Pazura o porodzie Edyty Pazury. Aktor w rozmowie z Żurnalistą wspomina narodziny ich pierwszego dziecka. Doświadczyli przykrej sytuacji. Zostali potraktowani jak najgorsi ludzie świata.

Cezary Pazura rozpoczął swoją karierę aktorską w 1962 roku. Zagrał wtedy w filmie Czarne stopy. Dzięki temu zdobywał kolejne, coraz większe role m.in. w: E=mc2, Psy, Chłopaki nie płaczą czy sitcomie 13 posterunek. To przez rolę w serialu jego kariera na chwilę przygasła. Reżyserzy nie chcieli z nim pracować. Przez prawie dekadę słyszał, że nie dołączy do obsady, przez to, że grał w 13 posterunku.

Okazuje się, że to nie jedyny dramat, jaki spotkał Pazurę. Pierwsza żona 59-latka zmagała się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Kiedy on wyjeżdżał do Warszawy do pracy, ona chodziła do nocnych klubów. Lubiła towarzystwo mężczyzn. Szybko wpadła nałóg. Cezary, kiedy tylko zauważył, co się dzieje, próbował ratować ukochaną. Ta nie chciała go słuchać, nie uczęszczała nawet na terapię.

Pewnego dnia żona przyjechała do niego na plan filmowy i uderzyła go w twarz. Po pięciu latach małżeństwa, kobieta zniknęła. Uciekła, pozostawiając aktorowi małą córeczkę. W swojej autobiografii aktor wyznał, że myślał wtedy o samobójstwie. Został sam z dzieckiem, z zobowiązaniami finansowymi oraz obowiązkami.

Byłem w okropnej sytuacji. Sam z dzieckiem, z długami. Chciałem się targnąć na życie. Uratował mnie mój przyjaciel, Olaf Lubaszenko – wyznał w swojej książce.

Aktor na nowo uwierzył w siebie, kiedy został pochwalony przez hollywoodzkiego reżysera Andrieja Konczałowskiego.

Cezary Pazura wspomina poród Edyty. Wywiad z Żurnalistą

Cezary Pazura poradził sobie z tym. Rok później poślubił Weronikę Marczuk. Niestety po dwunastu latach rozwiedli się. Aktor jednak znalazł upragnioną miłość u boku Edyty Zając. Owocem ich małżeństwa jest troje dzieci. W niedawnym wywiadzie dla Żurnalisty Pazura wyznał, że moment porodu jest dla niego czymś kosmicznym:

Najważniejsze jak jesteś przy porodzie. To jest kosmos. Nie ma istnienia i ono się pojawia na twoich oczach na tym świecie. Masz świadomość, że ono jest w środku, ale dopiero jak zobaczysz… jestem ja, żona, położna, a to jest pyk… czwarta osoba.

Opisał także niemiłą sytuację, kiedy jego żonie odeszły wody. Byli wtedy w restauracji:

Antek urodził się szybko. Wody odeszły w restauracji. Podchodzę do kelnera i mówię: wie pan co, bo mojej żonie chyba wody odeszły, mogę prosić mopa? a on mówi: zaczęło się? idźcie stąd, idźcie stąd. Wyrzucił nas przerażony. Antek się szybko urodził, nie zdążyłem zjeść drugiego dania. Edytka nawet nie krzyczała, jest silna.

Zdaje się, że wszystko w życiu Cezarego Pazury wróciło na odpowiednie tory. Aktor jest szczęśliwym ojcem czworga dzieci oraz od dwunastu lat mężem Edyty Pazury.


Cezary Pazura

Cezary Pazura

Cezary Pazura z dziećmi, w tym z Anastazją

Cezary Pazura z dziećmi, w tym z Anastazją

Cezary Pazura i Edyta Pazura na plaży w Juracie

Cezary Pazura i Edyta Pazura na plaży w Juracie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×