Szukaj

Cezary Pazura wreszcie pokazał twarz córki! 10-letnia Amelka złamie niejedno serce! Rośnie kolejna miss piękności!

Cezary Pazura pokazał twarz córki. Z okazji urodzin dziewczynki w sieci pojawiły się niezwykle urocze fotografie, które wywołały poruszenie wśród obserwatorów aktora. 

Cezary Pazura od wielu lat jest mężem Edyty Pazury. Małżonkowie doczekali się trójki dzieci. We wtorek najstarsza z nich – Amelka skończyła dziesięć lat. Z tej okazji dumny tata pokazał w sieci zdjęcia, na których to dziewczynka pozuje na wprost obiektywu, co dla wielu było niemałym zaskoczeniem.

Zarówno Cezary, jak i jego żona znani są z tego, że w momencie, w którym pokazują rodzinne zdjęcia, nie publikują na nich twarzy dziecka. Dlaczego więc małżonkowie zdecydowali się zrobić wyjątek? Okazuje się, że w tym przypadku zdecydowała o tym sama Amelka:

Moja Gwiazda kończy dziś 10lat! Ciągle mnie pyta, czemu na wspólnych zdjęciach zawsze jest tyłem? „Wstydzisz się mnie tato?” Właśnie, że nie! Jesteś moją dumą i chlubą! Będę się zawsze Tobą chwalił. Jesteś najlepszą córeczką na świecie! Kocham Cię Amelko! Wszystkiego Najlepszego na 10te urodziny!!! – podkreślał Cezary na Instagramie.

Pod wpisem niemal natychmiast pojawiło się wiele komentarzy, a internauci oprócz życzeń wyznawali, kogo ich zdaniem bardziej przypomina dziewczynka:

  • Ale podobna do taty
  • Pani Edytka ma klona
  • Jest śliczna i bardzo podobna do Pana
  • Cała mama ! Wszystkiego co najlepsze ! 🙂
  • Prześliczna, bardzo podobna do taty

A Waszym zdaniem do kogo bardziej podobna jest Amelka? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Edyta Pazura pokazuje idealne ciało na dmuchanym flamingu! Matka trójki dzieci wygląda jak petarda!

Zobacz: Tylko Edyta Pazura wie jak zaskoczyć swojego sławnego męża! Cezary Pazura w dniu 57-tych urodzin osłupiał z wrażenia! [WIDEO]

Zobacz: Piękna Edyta Pazura rok po porodzie chwali się gołym wyrzeźbionym brzuchem! Celebrytka motywuje Polki do działania prawie jak Anna Lewandowska!


Amelia Pazura bardziej przypomina tatę czy mamę?

×