Cezary Pazura wreszcie pokazał twarz córki! 10-letnia Amelka złamie niejedno serce! Rośnie kolejna miss piękności!

Cezary Pazura pokazał twarz córki

Cezary Pazura pokazał twarz córki. Z okazji urodzin dziewczynki w sieci pojawiły się niezwykle urocze fotografie, które wywołały poruszenie wśród obserwatorów aktora. 

Cezary Pazura od wielu lat jest mężem Edyty Pazury. Małżonkowie doczekali się trójki dzieci. We wtorek najstarsza z nich – Amelka skończyła dziesięć lat. Z tej okazji dumny tata pokazał w sieci zdjęcia, na których to dziewczynka pozuje na wprost obiektywu, co dla wielu było niemałym zaskoczeniem.

Zarówno Cezary, jak i jego żona znani są z tego, że w momencie, w którym pokazują rodzinne zdjęcia, nie publikują na nich twarzy dziecka. Dlaczego więc małżonkowie zdecydowali się zrobić wyjątek? Okazuje się, że w tym przypadku zdecydowała o tym sama Amelka:

Moja Gwiazda kończy dziś 10lat! Ciągle mnie pyta, czemu na wspólnych zdjęciach zawsze jest tyłem? „Wstydzisz się mnie tato?” Właśnie, że nie! Jesteś moją dumą i chlubą! Będę się zawsze Tobą chwalił. Jesteś najlepszą córeczką na świecie! Kocham Cię Amelko! Wszystkiego Najlepszego na 10te urodziny!!! – podkreślał Cezary na Instagramie.

Pod wpisem niemal natychmiast pojawiło się wiele komentarzy, a internauci oprócz życzeń wyznawali, kogo ich zdaniem bardziej przypomina dziewczynka:

  • Ale podobna do taty
  • Pani Edytka ma klona
  • Jest śliczna i bardzo podobna do Pana
  • Cała mama ! Wszystkiego co najlepsze ! 🙂
  • Prześliczna, bardzo podobna do taty

A Waszym zdaniem do kogo bardziej podobna jest Amelka? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Edyta Pazura pokazuje idealne ciało na dmuchanym flamingu! Matka trójki dzieci wygląda jak petarda!

Zobacz: Tylko Edyta Pazura wie jak zaskoczyć swojego sławnego męża! Cezary Pazura w dniu 57-tych urodzin osłupiał z wrażenia! [WIDEO]

Zobacz: Piękna Edyta Pazura rok po porodzie chwali się gołym wyrzeźbionym brzuchem! Celebrytka motywuje Polki do działania prawie jak Anna Lewandowska!


Edyta Pazura pokazała twarz córki

Edyta Pazura pokazała twarz córki

Cezary Pazura pokazał twarz córki

Cezary Pazura pokazał twarz córki

Amelia Pazura

Amelia Pazura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×