Cezary Pazura wrócił do pierwszej rozmowy z Edytą. W PKP zadała pytanie, którym zdobyła jego serce. Już wtedy wiedział, że to ta jedyna

Edyta Pazura i Cezary Pazura

Edyta Pazura i Cezary Pazura

Cezary Pazura o małżeństwie. Aktor od dwunastu lat jest mężem Edyty Pazury. Wyznał, jak wyglądała ich relacja, kiedy się poznali, a jak teraz. Naraził się żonie?

Życie prywatne Cezarego Pazury nie zawsze było sielanką. Aktor w przeszłości został porzucony przez swoją pierwszą żonę. Kiedy rozpoczynał swoją karierę i wyjeżdżał do Warszawy, żona zostawiała ich dziecko u swoich rodziców i chodziła na imprezy. Dużo czasu spędzała z obcymi mężczyznami. Wpadła w alkoholizm oraz zażywała narkotyki. Pazura próbując uratować kobietę, zapisał ją na terapię. Ta jednak nie skorzystała. Pewnego dnia uciekła, zostawiając aktora samego z dzieckiem. Jak teraz wygląda życie prywatne 59-latka?

Cezary Pazura trzykrotnie stawał przed ołtarzem. Owocem pierwszego małżeństwa jest 33-letnia Anastazja. Rok po rozwodzie z jej mamą poślubił Weronikę Marczuk. Byli ze sobą dwanaście lat. Rozwiedli się w 2007 roku. Dwa lata później aktor sakramentalne tak powiedział Edycie Zając, która jest od niego młodsza o 26 lat. Obecna żona urodziła mu troje dzieci: Amelię, Ritę oraz Antka.

Jak Cezary Pazura poznał Edytę?

Edyta poznała Cezarego w Warsie. Aktor miał zaplanowany lot, jednak przez mgłę musiał czekać kilka godzin na lotnisku. Zrezygnowany postanowił pojechać pociągiem. Wchodząc do wagonu restauracyjnego, zauważył blond piękność. Była to Edyta, która początkowo sceptycznie reagowała na jego zaloty. Widziała, że jakiś mężczyzna przypatruję się jej, ale udawała, że go nie widzi. Obecnie tworzą rodzinę już od dwunastu lat, a wywiadach wypowiadają się o sobie w superlatywach:

Ufam Czarkowi jak nikomu innemu. Jest szlachetnym człowiekiem i moim mistrzem – zdradziła Edyta Pazura w rozmowie z Vivą!.

Cezary Pazura o małżeństwie. Wywiad Żurnalisty

Po dwóch długoletnich małżeństwach Cezary był znużony. Nie łudził się, że jeszcze kiedykolwiek się prawdziwie zakocha. W niedawnej rozmowie z Żurnalistą wyznał jakie emocje mu towarzyszyły, kiedy spotkał ukochaną:

To jest tajemnica życia, że spotykasz na swojej drodze osobę, która jest w stanie czterdziestoparoletniego faceta wypełnić światłem, takim dobrem, ochotą do życia, siłą. Miałem już doświadczenie, że wszystko przeżyłem, że wszystko jest nudne, nieciekawe.

Spodobało mu się podejście Edyty do życia. Gdy pierwszy raz się spotkali w pociągu PKP, usłyszał od obecnej żony pytanie, które szczególnie go ujęło:

Ona takie proste pytania zadawała, takie szczere, normalne, których ja sobie nie zadawałem, bo już żyłem w takim relatywizmie, że każdemu wszystko wolno. Ona mówi: no nie, ale gdzie są zasady, gdzie są wartości, gdzie jest twój dom? Ja mówię: dom to nie jest adres. Mój dom jest tam, gdzie Ty jesteś kochanie, gdzie razem będziemy.

Po latach małżeństwa aktor wciąż opowiada z zachwytem o swojej żonie. Jest wdzięczny, że dała mu rozum:

Wypełniła mnie. To jest to, co mówił Zenek Laskowik, jak ja byłem małym chłopakiem, że kobieta tak na prawdę daje rozum mężczyźnie. To mężczyzna kieruje się sercem, a kobieta rozumem. Ja nie wiem, chyba się skłaniam ku temu – przyznał.

Romantyczne?


Cezary Pazura i Edyta Pazura

Cezary Pazura i Edyta Pazura

Cezary Pazura i Edyta Pazura odnowili przysięgę małżeńską?

Cezary Pazura i Edyta Pazura odnowili przysięgę małżeńską?

Edyta Pazura i Cezary Pazura

Edyta Pazura i Cezary Pazura

Komentarze

 • Gość pisze:

  Piniadz panie piniadz

 • Gok pisze:

  Żeby nie przeslodzil.

 • Gość pisze:

  Edyta fajna dziewczyna. Myslę ze jest szczera ale boję się ze za bardzo ufa panu Czarkowi. On nigdy nie był szczery.

 • Gość pisze:

  Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo!!!!!! Pamiętam jak mówili, że nie miała pojęcia Kim jest do drugiego spotkania. Pamiętam też co mówił, gdy się starał o ślub kościelny z Weroniką Marczuk. Tak bardzo był w Niej zakochany. Teraz chce o sobie przypomnieć opowiadając kłamstwa o swojej przeszłości. Poza tym, jest brzydki. Wg mnie, nie jest dobrym aktorem. Wśród Polaków, są dużo lepsi. A sceny kabaretowe wykonywane przez Niego, żenujące.. A obecna żona, bardzo pozytywna osoba. Dziwię się, że chciała tak starego mężczyznę na męża. Gdzie byli Jej Rodzice? Życzę wszystkiego najlepszego Ich Rodzinie. Ale dosyć nudne jest stale chwalenie żony. Ona sama pracuje na swój wizerunek i jest lepiej, gdy jest oceniana przez swoje czyny. Fajna dziewczyna.

 • Gość pisze:

  Jak tak mu sie podobala, to po co wpakowal w nią tyle kasy, zeby ja przerobić?

 • Gość pisze:

  „Już wtedy wiedział, że to ta jedyna”
  Nie ma to jak zonaty facet puszczajacy teksy o nowej dziuni, ktora wyrwal w pociagu. Bo mimo kombinacji z datami, wciąż byl zonaty, a krotko przed panna pkp, udzielil dlugiego wywiadu w jakiejs vivie, czy gali, z wielkimi wyznaniami milosci do zony Weroniki. Podobne tresci, jak tutaj.
  Ohydny gość, ale w pisie tak maja, ciągle gadaja o Bogu, a biora slub za ślubem , „rozwody” koscielne
  Fuj

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×