Cezary i Edyta Pazurowie szykują kolację za 37 tys. zł. Wiemy już, co podadzą zwycięzcom aukcji WOŚP

Cezary Pazura, Edyta Pazura

Cezary Pazura, Edyta Pazura

Czym Cezary i Edyta Pazurowie ugoszczą zwycięzców aukcji WOŚP, którzy wylicytowali zaproszenie na ekskluzywną kolację do ich domu? Aktor zdradził nam, jakie dania trafią na stół i kiedy goście zawitają do ich pięknych wnętrz.

Cezary Pazura i jego żona Edyta mają serca ze złota. Para aktywnie wspiera akcje charytatywne. Oboje swoją popularność w internecie wykorzystują w szczytnych celach. Zachęcają do udziału w wybranych zbiórkach pieniędzy na rzecz potrzebujących i co roku aktywnie angażują się w działalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie mogło być inaczej i tym razem.

W 2021 małżonkowie na WOŚP wystawili zaproszenie na ekskluzywną kolację do swojego domu. Nie jest tajemnicą, że Edyta Pazura uwielbia gotować. Potrafi przyrządzić posiłki i przekąski, które wprawiają w osłupienie najlepszych szefów kuchni. Tym razem talent kulinarny influencerki będzie miała okazję docenić para, która wygrała licytację.

Cezary Pazura o kolacji ze zwycięzcami aukcji WOŚP. Jakie dania trafią na stół?

Kolacja u Pazurów osiągnęła zawrotną kwotę. Finalnie sprzedano ją za 37 tysięcy złotych. Cezary Pazura zdradził reporterce Jastrząb Post, kiedy do ich domu zawitają zwycięzcy aukcji. Będzie to dzień szczególny dla wszystkich kobiet, bo 8 marca:

W dzień kobiet jest wylicytowany termin na spotkanie z państwem, którzy na WOŚP wylicytowali kolację z nami. Za 37 tysięcy złotych. Akurat 8 marca im się ten termin spodobał, więc go zaproponowaliśmy. Widzimy się u mnie w domu, sporządzamy właśnie jadłospis, wszystko, żeby państwo byli zadowoleni, żeby nie pomyśleli sobie, że: „Myśmy tyle dali i taki zawód”. Tak więc staniemy na rzęsach, żeby było super.

Co Edyta i Cezary przygotują dla swoich gości? Na stole staną dania i przysmaki, jakich nie powstydziłyby się restauracje z gwiazdkami Michelin:

Mam nawet jadłospis wstępny. Krem z pomidorów, ravioli ze szpinakiem, steki wołowe, wybór wędlin i serów włoskich. Na deser sernik. To jest pierwsza taka konstrukcja, na której będziemy opierać dodatki. Ja właśnie będę dzwonił za chwilę do pana i ustalał szczegóły, czy może być.

Cezary jest ogromnie wdzięczny osobom, które wylicytowały kolację i wsparły WOŚP:

Chciałem z całego serca podziękować tym ludziom za to, że wspomogli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i zrobimy z tego pewnie relację fajną na Instagram i Facebook, żeby wszystkim pokazać tych wspaniałych ludzi, jeśli się zgodzą.

Trzymamy kciuki za pomyślny wieczór i czekamy na relację w social mediach.

Zobacz także: Tak mieszkają Pazurowie. Zdjęcia wnętrz


Edyta i Cezary Pazura - WOŚP 2021

Edyta i Cezary Pazura - WOŚP 2021

Edyta Pazura pokazała kuchnię

Edyta Pazura pokazała kuchnię

Edyta Pazura pokazała kuchnię

Edyta Pazura pokazała kuchnię

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×