Szukaj

Cezary Pazura nie żyje?! Wikipedia podała informację o śmierci aktora

Cezary Pazura nie żyje?

Wikipedia uśmierciła Cezarego Pazurę

Cezary Pazura został uśmiercony przez Wikipedię! Fani aktora przeżyli chwile grozy, gdy na stronie wirtualnej encyklopedii pojawiła się informacja o jego śmierci. Według portalu, Cezary Pazura zmarł 23 października 2017 roku w Warszawie.

Wiadomość o tym, że Cezary Pazura nie żyje to kolejny tzw. fake news. Tym razem o dziwo nie trafił na fikcyjny portal żerujący na naiwności użytkowników, którzy jednym kliknięciem zasilają konta właścicieli. Informacja o śmierci Pazury została wpisana w jego biogram, co tylko dodatkowo rozbawiło samego aktora:

Przedwczoraj mnie uśmiercili… chyba „niechcący”? Spoko, spoko już jest dobrze. Swoją drogą – duch czasów? Każdy może moderować twoje życie! Sprawdzaj codziennie, bo jak ZUS się dowie, to nie odkręcisz człowieku… Wujek Czarek. Nowonarodzony.

Wikipedia usunęła już ze swojej strony nieprawdziwą informację, ale “nowonarodzony” Cezary był szybszy od moderatorów serwisu i zachował na “pamiątkę” screen z datą swojej śmierci. Rozbawiony aktor pochwalił się nim nawet na Facebooku.

Sto lat!

Cezary Pazura w swojej autobiografii całkowicie pominął temat byłej żony Weroniki Marczuk! Znamy powód!

Edyta Pazura martwi się o swojego męża! Cezary niepokojąco traci na wadze – schudł już 15 kilogramów! Co się z nim dzieje?

Cezary Pazura wspomina ostatnie spotkanie z Anną Przybylską! Przybylska jako pierwsza skomentowała romans kolegi z młodą Edytką! Zrobiła to po mistrzowsku!


Czy lubisz Cezarego Pazurę?

×