Cezary Pazura boso przemierza centrum handlowe w Dubaju. Edyta zdradziła, co mu się stało

Edyta Pazura i Cezary Pazura

Edyta Pazura i Cezary Pazura

Edyta Pazura opublikowała nagranie męża. Uwagę skupił brak obuwia u Cezarego. Dlaczego aktor chodził boso po centrum handlowym?

Cezary Pazura robi ogromną karierę, jednak w jego życiu prywatnym nie zawsze było kolorowo. Pierwsza żona wpadła w alkoholizm i uzależniła się od narkotyków. Kiedy aktor pracował w pocie czoła, ta oddawała dziecko pod opiekę swoich rodziców i chodziła na imprezy. 59-latek zapisał kobietę na terapię, ale ta nigdy na nią nie poszła. W pewnym momencie wyprowadziła się z ich wspólnego mieszkania i zostawiła go samego z maleńkim dzieckiem.

Wkrótce na drodze aktora stanęła Weronika Marczuk. Para wzięła ślub. Po dwudziestu latach ich uczucie do siebie wygasło. Rozwiedli się w 2007 roku. Dwa lata później aktor sakramentalne tak powiedział Edycie Zając, która jest od niego młodsza o 26 lat. Obecna żona urodziła mu troje dzieci: Amelię, Ritę oraz Antka. Są ze sobą bardzo szczęśliwy, czym chętnie dzielą się ze światem.

Edyta i Cezary Pazurowie – przygody na Malediwach

Edyta i Cezary Pazurowie uciekli od przedświątecznych przygotowań. Zakochani wybrali się w egzotyczną podróż na Malediwy, gdzie spędzili kilka dni. Nie obyło się jednak bez nieoczekiwanych zwrotów akcji. Kiedy aktor nurkował, podpłynął do niego rekin. Na szczęście zakończyło się jedynie na strachu. Ryba była dość młoda i mierzyła zaledwie kilkanaście centymetrów. Żona mężczyzny zażartowała nawet z tej sytuacji na swoim Instagramie:

Chyba mu powiem… #shark.

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Para zakończyła tygodniowe wakacje i wróciła do codzienności. W drodze powrotnej musieli przesiąść się w Dubaju. Wolny czas wykorzystali na zakupy w galerii handlowej. Wzrok skupił brak obuwia na stopach Cezarego.

Aktor przemierzał sklepy w samych skarpetkach. Jego żona uwieczniła to zdarzenie i opublikowała w sieci. Od razu wyjaśniła, dlaczego 59-latek chodzi boso:

To tak jest, jak tydzień chodzi się gołą stopą po piasku.

Najwyraźniej Czarek odzwyczaił się od noszenia obuwia.


Cezary Pazura chodzi boso po galerii handlowej

Cezary Pazura chodzi boso po galerii handlowej

Cezary Pazura chodzi boso po galerii handlowej

Cezary Pazura chodzi boso po galerii handlowej

Edyta Pazura i Cezary Pazura na wakacjach

Edyta Pazura i Cezary Pazura na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×