Cezary Pazura boi się o swojego syna: „Jest łatwowierny”. Przy okazji wygadał się, czy ma intercyzę z Edytą

Cezary Pazura

Cezary Pazura

Cezary Pazura szczerze o rodzicielstwie. Jest przerażony łatwowiernością swojego syna. Boi się o jego przyszłość. Widzi w nim dawnego siebie.

Cezary Pazura dał się poznać szerszej publiczności w 1986 roku. To wtedy zadebiutował na dużym ekranie. Popularność i sympatię widzów zyskał rolami m.in. w filmach: Chłopaki nie płaczą, Sara, Kiler oraz sitcomie 13 posterunek. Od dwunastu lat tworzy małżeństwo z Edytą Pazurą. Spełnia się również w roli ojca. Jest szczęśliwym tatą czworga dzieci. W niedawnym wywiadzie wyznał, że boi się o własnego syna.

Cezary Pazura poznał swoją ukochaną przez przypadek. Historia ta, to gotowy scenariusz na komedię romantyczną. Aktor, wracając z planu filmowego w Krakowie, miał lecieć samolotem do domu. Przez mgłę jego lot został opóźniony o pięć godzin. Zdecydował wtedy, że wróci pociągiem. Towarzyszył mu jego agent. Kiedy usnął, Cezary poszedł do wagonu restauracyjnego, aby coś przekąsić. Dostrzegł wtedy piękną kobietę.

To właśnie była Edyta, z którą wziął ślub dwanaście lat temu. Co ciekawe dopiero w tym roku zdecydowali się na podróż poślubną. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, aktor zdradził, dlaczego tyle zwlekali:

Dlatego, że wcześniej nie było nas stać i nie mieliśmy czasu. Chcieliśmy zrobić podróż marzeń i ona wyszła dopiero w tym roku.

Cezary Pazura boi się o przyszłość syna

Edyta urodziła aktorowi troje dzieci: Amelię, Ritę i Antka. W niedawnym podcaście Żurnalisty, Cezary wyznał, że boi się o losy chłopca:

Mój syn jest łatwowierny. Ja miałem to samo. Jak mi dziewczyna mówiła, że mnie kocha, to jej wierzyłem. Nie sprawdzałem.

Przyznał, że jego syn bardzo przypomina jego samego:

Wszyscy wiedzą, Edytka moja najukochańsza, jest moją trzecią żoną. Ja pamiętam, ilu kolegów mówiło: ale jak ty nie masz intercyzy? Ja mówię, no to co, ja mam zakładać, że ona mnie porzuci, zostawi, tak jak dwie poprzednie? To nie ma sensu. I Antek jest taki sam – opowiadał z troską.

Chłopiec skończył w tym roku 9 lat. Cezary wyznał, że Antek jest naiwny tak jak on. Pod tym względem są jak dwie krople wody. Zdradził jednak, że różnią ich zainteresowania. Jego synek nie lubi występować na scenie. Marzy mu się kariera YouTubera.


Cezary Pazura

Cezary Pazura

Edyta Pazura z dziećmi

Edyta Pazura z dziećmi

Cezary Pazura z synem

Cezary Pazura z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×