Nowy serial w TVP. Już wiemy, co zastąpi „Zniewoloną”

Katerina-Kowalczuk

Katerina-Kowalczuk

Na nowe odcinki Zniewolonej czekało wielu. Jednak wszystko wskazuje na to, że trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Co zajmie miejsce serialu w ramówce TVP?

Zniewolona, to ukraiński serial kostiumowy, który podbił serca wielu polskich widzów. W bardzo krótkim czasie produkcja stała się prawdziwym hitem, który przed ekrany telewizorów przyciągnął miliony fanów. To oni z zapartym tchem śledzili kolejne przygody Katieriny Wierbickajej.

Tytułowa bohaterka urodziła się w niewoli, jako własność najbogatszego ziemianina w Nieżynie – Piotra Czerwińskiego. Chcąc zmienić swoje życie, postanawiała walczyć o wolność i o prawo do decydowania za siebie.

Serial już od pierwszego odcinka został bardzo pozytywnie odebrany. Każdy kolejny sezon przysparzał wiele emocji. Jednak przez pandemię koronawirusa na świecie zapewne nie prędko zobaczymy nowe odcinki. Jednak TVP nie pozostawi widzów z niczym. Ma dla nich nową propozycję.

Nowy serial w TVP. Cena wolności zastąpi Zniewoloną

Cena wolności to nowa propozycja dla widzów stacji. Jest to historyczny melodramat w reżyserii Dmitrija Czerkasowa. Rosyjska produkcja opowiada o losach ubogiej, byłej niewolnicy Poliny Lebiediewej, która została adoptowanej przez bezdzietnego księcia Aleksieja Pietrowicza Golowina. Piękna blondynka spotka na swej drodze wielu wrogów. Nie zabraknie również adoratorów, którzy będą rywalizować o jej serce.

Bohaterka serialu przypomina do złudzenia Katię ze Zniewolonej. Dlatego też istnieją duże szanse, że i ona bardzo szybko zdobędzie serca polskich odbiorców. Jedno jest pewne – na ekranach nie zabraknie emocji. Zachwycać będą strojne kreacje, bogate wnętrza dworów i niesamowite plenery.

Serial będzie można oglądać codziennie w TVP 1 od poniedziałku do środy oraz w piątki i soboty o godzinie 20.35. Premiera już 8 czerwca 2020 roku. Pierwszy sezon produkcji składa się z 18 odcinków.


Cena wolności

Cena wolności

Tanya Babenkova

Tanya Babenkova

Cena wolności

Cena wolności

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×