Szukaj

Celine Dion nie chodzi na randki od czterech lat. Powód jest zdumiewający

Celine Dion

Celine Dion

Celine Dion, odkąd straciła ukochanego męża, nie spotyka się z innymi mężczyznami. Dlaczego nie chodzi na randki?

Celine Dion od lat plasuje się w czołówce najzdolniejszych, najbardziej lubianych i najlepiej zarabiających gwiazd. Magazyn Time w lipcu 2019 roku wycenił jej majątek na prawie 90 milionów dolarów. Sporą część zysków diwy stanowią tantiemy oraz kontrakty koncertowe, a na każdy z jej występów przychodzą miliony widzów. Jednak odkąd straciła ukochanego męża, Rene, Angelil, to wszystko nie ma już dla niej takiej samej wartości.

Celine Dion – dlaczego nie umawia się na randki?

We wrześniu pojawiły się plotki o tym, że gwiazda się z kimś spotyka. Jej wybrankiem miał być stylista Pepe Muñoz. Sama Dion definitywnie zaprzeczyła plotkom.

Nie spotykam się z nikim. Nie mam chłopaka – powiedziała w show Andy Cohena.

Okazuje się, że nie jest jeszcze gotowa na związek. Mimo, że jej mąż zmarł już cztery lata temu, po ciężkiej walce z rakiem gardła, Dion nie otworzyła się na nową relację.

Jestem ciągle w nim zakochana. On jest ciągle ze mną. Widzę go w oczach naszych dzieci każdego dnia – miała się zwierzyć swojemu wieloletniemu menedżerowi.

Natomiast źródło bliskie gwiazdy mówi, mama Rene-Charlesa i bliźniąt Nelsona i Eddiego, jest znowu otwarta na nowy związek:

Jest gotowa wejść na czerwony dywan, trzymając za rękę mężczyznę. Tęskni za uczuciem.

Nie ma problemów z ofertami ze strony mężczyzn, wręcz przeciwnie, propozycji jest bardzo dużo, ale ona nie znalazła jeszcze bratniej duszy, kogoś, kto byłby jak Rene.

Nie trzeba żałować Celine – mówi źródło – Mogłaby wypełnić książkę nazwiskami tych, którzy zapraszają ja na randkę, tylko jeszcze nie znalazła kogoś odpowiedniego. Takiego jak Rene.

Okazuje się, że Celine Dione jest gotowa na miłość, ale jeszcze ciągle czeka na odpowiedniego kandydata.

 

Zobacz: To już nie są żarty! Dramatycznie zachudzona Céline Dion budzi lęk swoim wyglądem w tiulowym wampirzym płaszczu!


Celine Dion w Polsce w 2008 roku

Celine Dion w Polsce w 2008 roku

Celine Dion w Polsce w 2008 roku

Celine Dion w Polsce w 2008 roku

Celine Dion w Polsce w 2008 roku

Celine Dion w Polsce w 2008 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×