Szukaj

Celine Dion w metalicznym body pręży swoje boskie ciało. Patrzymy na jej cerę i nie możemy wyjść z podziwu

Celine Dion

Celine Dion

Celine Dion niezmiennie, od lat zachwycą swoim głosem, ale także wyglądem. Na najnowszym zdjęciu prezentuje swoje idealne kształty w metalicznym body. My podziwiamy jej cerę.

O Celine Dion bez żadnego wahania można powiedzieć – ikona. Artystka dysponuje 3-oktawową skalą głosu, a jej barwa jest charakterystyczna i rozpoznają ją fani na całym świecie. Wydała dwadzieścia sześć albumów studyjnych, których zdecydowana większość pokryła się platyną. Jakby tego było mało, od lat zachwyca także oryginalną urodą. Gwiazda niedawno skończyła 52 lata, a cery i figury mogą jej pozazdrościć znacznie młodsze koleżanki.

Celine Dion zachwyca cerą i figurą

Karierze Celine Dione od samego początku wiernie towarzyszył René Angelil, jej producent, menadżer, później mąż. Długo ukrywali swój związek, aż do czasu, w którym w 1994 roku wzięli ślub w Montrealu. Doczekali się trzech synów – René Charlesa oraz bliźniąt Eddy’ego i Nelsona.

Niestety, 4 lata temu, René, miłość życia Céline, zmarł na raka krtani. Ta tragedia bardzo odbiła się na wokalistce, a sytuację pogorszyła kolejna śmierć w jej rodzinie – dwa dni później zmarł ukochany brat Dion, Daniel, który również chorował na raka krtani. W styczniu tego roku zmarła matka gwiazdy.

Mimo osobistych tragedii i przeżyć Celine nigdy nie straciła ducha i cały czas zachwyca fanów swoimi występami. Jest też w świetnej formie, czego dowodem może być jej najnowsze zdjęcie. Pozuje w metalicznym body, pokazując swoje boskie ciało. My zachwycamy się jej promienną cerą. Świeża, bez śladu zmarszczek. Gwiazda wygląda po prostu wspaniale. Jej fani już zacierają ręce na zbliżające się koncerty, które z uwagi na panującą pandemię zostały przełożone.

Kiedy Celine Dion wróci z koncertami do Polski?

Przez pandemię koronawirusa na świecie Dion przełożyła występy w ramach Courage World Tour. Decyzję ogłosiła w oficjalnym oświadczeniu:

Moje myśli i modlitwy kierowane są do wszystkich, którzy stracili bliskich i bardzo cierpią podczas tej niszczycielskiej pandemii koronawirusa. Staramy się przystosować do tych trudnych okoliczności, nie wiedząc, kiedy wszystko wróci do normy. Jednakże w końcu sobie poradzimy… Mam nadzieję, że wcześniej niż później.

W Polsce pojawi się dopiero w 2021 roku. Koncerty zostały przełożone na 13 maja (Tauron Arena Kraków) i 15 maja (Atlas Arena w Łodzi). Bilety zakupione na wydarzenie, nadal zachowują ważność. Jeśli komuś nie pasuje nowy termin, może je zwrócić.


Celine Dion w metalicznym body

Celine Dion w metalicznym body

Celine Dion

Celine Dion

Celine Dion

Celine Dion

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×