Szukaj

Celine Dion ujawniła szokujące szczegóły z ostatniej nocy życia Rene Angelila. Męża gwiazdy znaleziono leżącego na podłodze!

Celine Dion i Rene Angelil

Celine Dion i Rene Angelil

Celine Dion wspomina ostatnią noc życia Rene Angelil

Od śmierci Rene Angelila minęło już pół roku. Dokładnie 6 miesięcy temu Celine Dion przeżyła prawdziwy koszmar. Gwiazda pożegnała swojego brata, a jeszcze wcześniej ukochanego męża. Rene przegrał niesprawiedliwą walkę z chorobą nowotworową.

Choć ból pewnie nigdy nie minie, wydaje się, że piosenkarka powoli staje ja nogach. Ostatnio udzieliła pierwszego od śmierci męża wywiadu, a 2 dni temu pojawiła się na gali Billboard 2016, gdzie zachwyciła swoim wyglądem.

Na łamach magazynu People wokalistka wspomina wieczór, poprzedzający śmierć ukochanego:

Nie budziłam go. Powinnam była wejść i powiedzieć „kocham cię, jestem tu”, ale nie chcę żyć z tym żalem. Wtedy czułam, że nie powinnam go budzić – mówi gwiazda.

Następnego dnia, z samego rana pielęgniarka Rene znalazła go leżącego na podłodze! Mąż Celine prawdopodobnie chciał wstać… Przejęta gwiazda wspomniała tę chwilę:

Upadłam na kolana i całowałam go. To była najbardziej lodowata rzecz, jakiej kiedykolwiek doświadczyłam w moim życiu, ale z drugiej strony to było niesamowite. Powiedziała mu: „Obiecaj, że nie będziesz się martwić. Ja czuję się dobrze, dzieci mają się świetnie, wszystko z nami będzie dobrze. Już dosyć bólu. Odpoczywaj w pokoju.”

Następnie Celine wyjęła z rąk misia, którego kiedyś dał jej mąż, czerwone serce i położyła je pod głową zmarłego męża.

Początkowo piosenkarka miała sobie za złe, że nie dopilnowała ukochanego. Lekarze zapewnili ją jednak, że na ciele Rene nie nie było żadnych śladów złamań, skaleczeń ani krwiaków, które wskazywałyby, że przyczyną śmierci był upadek.

Zobacz: Ostatnie pożegnanie Rene Angelila. Celine Dion składa pocałunek na trumnie ukochanego [Wideo]

Celine Dion wspomina Rene Angelil

Celine Dion wspomina Rene Angelil

Celine Dion i Rene Angelil

Celine Dion i Rene Angelil


Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Troszkę naciagane te informacje. Jak powszechnie wiadomo, mąż Celine Dion umarł 14 stycznia 2016 roku, więc od jego śmierci minęły 4 miesiące, a nie jak piszecie „dokładnie pół roku…6 miesiecy” Po co takie naciaganie faktów ??? Przez takie wpadki przestajecie być wisrygodni !!!!

 • Gość1 pisze:

  Nie chcesz nie czytaj.

 • Gość pisze:

  Nie wiem po co ludzie opowiadają takie rzeczy w mediach. Kogo to obchodzi ?

 • z telewizyjnego wywiadu w Quebecu, więcej... pisze:

  Celine każdego wieczora przychodziła do Rene do łóżka i kładła się obok niego ,aby przed jego snem przytulić się do ukochanego męża, poszeptać mu do ucha jak bardzo go kocha i ucałowć na dobranoc Tego wieczora Celine koncertowała w Coloseum Cesar Palace i wróciła później. Przyszła jak zawsze do niego, aby pożegnać się na noc , ale w drzwiach widziała ,że Rene już spał więc nie wchodziłą do pokoju, nie chciała go budzić……
  Reszta jak wyżej…

 • Iga pisze:

  Kiedy ostatnio odbierala nagrode z rak wlasnego syna i trzymajac ja rozpkalala sie… zrobila tak przerazajaco smutne oczy to sama nie wytrzymalam i poplakalam sie jak dziecko :(((( SMUTEK!!!

 • Gość pisze:

  Nie chce nawet wyobrazic sobie jej bólu, choc kiedyś każdy odchodzi. Strasznie smutne

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×